Swamp Thing

Swamp Thing


Nová streamovací stanice DC Universe, která je domovem týmů Doom Patrol a Titans, přináší další komiksový seriál Swamp Thing vycházející z komiksů tvůrčího dua složeného z Lena Weina a Berniho Wrightsona. Seriál se zaměřuje na vědce Aleca Hollanda, který zkoumá ekosystém bažin v okolí města Marais. Jednoho dne se stane obětí útoku, jenž jej poznamená na celý život. Alec prodělá zázračnou proměnu v nestvůrného humanoida, jehož tělo je tvořené vegetací. Je Alec navždy zatracen, nebo má šanci dosáhnout skutečného štěstí?

(Bažináč v celé své kráse. Foto: DC Unvierse)

Popis první série

Když se vědkyně Abby Arcane rozhodne vrátit do svého rodného města Houmy v Louisianě, aby vyšetřila záhadný smrtící virus z tamních bažin, seznámí se s vědcem Alecem Hollandem a vytvoří si s ním milostné pouto. Jenže nečekaná tragédie změní jejich společný život. Temné síly začnou ovlivňovat městečko, a aby se zvědavá Abby trochu zaměstnala, pokusí se prozkoumat záhadné zelené síly močálů, které ukrývají tajemství, ať už děsivá či ohromná, ale také možný důkaz o tom, že její potenciální láska může být stále naživu.

Swamp Thing bude hrát na děsivější notu ve správně potemnělém prostředí. Kombinace hororového žánru s R ratingem slibuje kupu záhad, děsu, neřestí a příšer z bahnitých močálů. O přerod k hororovým kořenům se postarají producenti Mark Verheiden (Daredevil), Gary Dauberman (It, Annabelle) a James Wan (Aquaman, The Conjuring). První série měla premiéru 31. května 2019 na streamovací platformě DC Universe.

V hlavních rolích

Upoutávka

Thumbnail Play icon