S01E00: Tangled: Before Ever After

S01E00: Tangled: Before Ever After

0 10.3.2017 2 870 000 55 minut


Locika je zahlcena povinnostmi, které jsou spojené s tím, že je nyní princezna. Z celého srdce miluje Evžena, avšak nesdílí jeho touhu vdát se a usadit se na zámku. Je rozhodnutá žít život po svém a spolu s Cassandrou se vydává na tajné dobrodružství a narazí na tajemné kameny, které způsobí, že Locice opět narostou blonďaté vlasy, jež nejdou ustřihnout a ani nijak schovat.

Scénář: Jase Ricci
Režie: Tom Caulfield, Stephen Sandoval

Foto: Disney


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), Julie Bowen (Královna Arianna), Clancy Brown (Král Frederic), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Donna Murphy (Gothel), Eden Espinosa (Cassandra), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty)