Ming-Na Wen nám dává další naději, že se druhé řady skutečně dočkáme

Ming-Na Wen nám dává další naději, že se druhé řady skutečně dočkáme

18.8.2022 9:00


Pokud nepatříte mezi fanoušky Boby Fetta, musíte uznat, že některé epizody rozhodně stály za to. Jak by byl náš vesmír kratší bez výcviku Luka a jeho zeleného přítele. I když se v seriálu rozhodně ne všechno povedlo, podle nás si druhou šanci Fett zaslouží. Co podle vás?


Kolem druhé řady seriálu The Book of Boba Fett kroužíme již několik měsíců. Stanice Disney+ sice seriál nepředstavovala jako limitovanou sérii, ale po smíšených ohlasech a možná nenaplněných číslech sledovanosti si s ohlášením druhé řady dává řádně načas. Přesto jsme před časem měli náznak ze španělského Disney+, že se druhá řada skutečně chystá.

(Pokud druhá řada neklapne po tomto prohlášení herečky, tak už vážně nevíme. Foto: Disney+)

I my se této zprávy držíme a věříme, že bývalý námezdní lovec Boba Fett dostane druhou šanci ukázat se v plné parádě. Nedávno se v Bostonu uskutečnila akce Fan Expo, na které nechyběla nestárnoucí herečka Ming-Na Wen. Ta se po dlouhé době vyjádřila k seriálu a rozhodně fanoušky potěšila. Na otázku, zda se dočkáme druhé řady, odpověděla následující:

Druhá řada The Book of Boba Fett? Snad bude. Nikdy není dobré říkat nic, než to není potvrzené, v tomto byznysu nikdy nevíte. Ale držím pěsti, brzy to oznámí.

Herečka přímo řekla, že brzy to oznámí (z originálu they'll be announcing that soon), což nám dává velkou naději, že oficiální oznámení je jen otázkou času. Pokud nakonec druhá řada dopadne, je otázkou, kdy bychom se jí dočkali. Rok 2022 je pochopitelně vyloučen a zdá se, že i rok 2023 je ze hry. To nás čekají hity jako třetí řada Mandaloriana či limitovaná série Ahsoka (úplný přehled seriálů oznámený na poslední velké akci Star Wars Celebration si můžete prohlédnout zde, pozn. red.). Reálný je tak spíše rok 2024. Hlavně ať si tvůrci dají na čas, tentokrát již nesmí s Bobou prohloupit.

A dali byste vy Bobovi druhou šanci?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Book of Boba Fett | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!