Black Krrsantan

Black Krrsantan

Carey Jones Sezóny 1 2022 - 2022


Obávaný námezdní lovec, který kdysi pracoval pro Jabbu Hutta, nyní pracuje pro zbytek jeho rodiny – dvojčata.

Black Krrsantan nebo-li často taktéž nazýván jako Santy, BK či Black K. Jedná se o námezdního lovce, který si svou největší slávu vypracoval během vzestupu Galaktického Impéria a následně během éry Nové republiky. Bratři Xontiové Black Krrsantana ukradli z jeho domovské palnety Kashyyyk, kde ho vycvičili na profesionálního gladiátora.

To mu nicméně pomohlo stát se prvotřídním námezdním lovcem a přijít tak k nejzajímavějším zakázkám. Black Krrsantan často pracoval pro Jabbu Hutta, dokonce si střihl i pár misí pro Darth Vadera. Po smrti Jabby Hutta se nicméně Black Krrsantan nechal zaměstnat jeho bratrancem a sestřenicí – obávanými dvojčty. Black Krrsantan funguje má fungovat jako hrubá síla proti Bobu Fettovi.

To si nicméně vyzkouší o pár dní později, kdy Fetta napadne v jeho paláci. Tam získá logicky převahu, ale nově zaměstnaný gang si dokáže s Black Krrsantanem poradit. I s pomocí Fennec Shand Black Krrsantan padá do jámy. Fett následně s Hutty vyjedná dočasné příměří a vydá jim zpět zajatce. Ti ale o Black Krrsantana nestojí, ten se tak opět stává námezdním lovcem na volné noze.