S01E13: Kiss Yesterday Goodbye

S01E13: Kiss Yesterday Goodbye

CZ 8.4.2013 1 000 000 43 minut


Ve finále první sezóny se Carriiny plány na juniorský ples změní, když začnou na světlo vycházet tajemství. Mouse randí s někým, koho její rodiiče neschvalují a Carrie s Waltem dostanou lákavou nabídku.

Jak se školní rok chýlí ke konci, Carrie, Maggie, Walt a Mouse nemají doprovod na každoroční ples. Rozhodnou se proto jít všichni společně ve skupince.

Carrie a Sebastian se k sobě vrací. Nicméně když se Maggie Carrie prořekne o schůzce jejího otce s onou cizí ženou, Carrie se naštve na Sebastiana a rozhodne se s ním rozejít s tím, že jej jejich vztah příliš složitý.

Mouse se mezitím musí poprat s tím, že její rodiče jsou rasisti a nedovolí jí jít na ples s nikým, kdo není Číňan, takže nemůže jít s Westem.

Dorrit je odhodlaná posunou svůj románek s Millerem na další úroveň a má s ním sex. Tom se rozhoduje se s Deb již nevidět, protože by se to jeho dcerám nelíbilo.

Maggie se od Sebastiana dozvídá, že Walt je gay a naštve se na něj, že jí lhal. Proto se všichni rozhodnou, že na ples nepůjdou, protože by to bylo trapné. Mouse ovšem jít musí a to se svým bratrancem Eugenem. Zjišťuje, že její rodiče byli rolníci a ne vyšší třída, za kterou se vždy vydávali a proto se jim poprvé postaví s tím, že bude randit s kým chce. Jde najít Westa a jde na ples s ním.

Carrie a Walt jdou na Larissinu párty na rozloučenou na Manhattanu, kde Larissa přesvědčí Carrie, aby se vrátila k Sebastianovi. Bohužel neví, že Maggie a Sebastian se líbali opilí v baru. Maggie ovšem Sebastiana políbila jen proto, že se bála, že ji nikdy nikdo nebude milovat. Carrie jde do Sebastianova domu a přespí tam, aniž by o tomto nešťastném polibku věděla, ovšem k sexu nedojde.

Další den jde Carrie domů a vše se dozví, protože jí to Maggie poví. Naštvaná Carrie Maggie řekne, že už nejsou kamarádky. Potom řekne svému otci, že jí nevadí, když půjde dál a bude randit. Mouse představí Westa svým rodičům.

Larissa nabídne Carrie a Waltovi lákavou nabídku – na konci dílu se ti dva přestěhují na Manhattan, aby přes léto žili v Larissině bytě a starali se o něj.

Epizodu napsanou Amy B. Harris režíroval Andy Wolk.

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!