Co sledovat po seriálu The Flash?

Co sledovat po seriálu The Flash?

25.8.2023 14:00


Podobně jako po konci seriálu Arrow se i tentokrát podíváme na pár tipů ohledně toho, které seriály sledovat po Flashovi. Kvůli podobnosti se seriálem Arrow se tu však objeví většina již doporučených seriálů.


Vzhledem k tomu, že se seriál The Flash odehrával v širším komiksovém univerzu, logicky vám jako první musíme doporučit seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning, Batwoman, Vixen a Freedom Fighters: The Ray, které do něj patřily. Nemůžeme říci, že všechny tyto projekty stojí za to, nicméně Arrow je z nich jednoznačně nejlepší.

Kdybychom se měli zaměřit na další komiksové seriály, rádi bychom vám určitě doporučili Superman & Lois, Titans a Doom Patrol, již trochu serióznější seriály. Dále seriálu mají poměrně blízko i Gotham, Heroes, Smallville, Harley Quinn a Invincible, které rozhodně stojí za zkoušku. Zároveň můžeme zmínit i nejnovější komiksový počin stanice CW, seriál Gotham Knights. Zkusit můžete i původní seriál o Flashovi, The Flash z roku 1990.

(Zleva Superman & Lois, Harley Quinn a Invincible.)

Kdybychom se měli podívat ke konkurenčnímu Marvelu, rozhodně bychom vám doporučili seriály Runaways, Cloak and Dagger, Helstrom, WandaVision, The Falcon and The Winter Soldier, Loki, Hawkeye, Moon Knight, Ms. Marvel, She-Hulk: Attorney at Law a Secret Invasion.

Nyní se podíváme na nekomiksové tipy, kterých rozhodně není málo. Fanouškům Flashe by se mohl líbit například seriál Supernatural o dvou lovcích nadpřirozena, The 100 o stovce přeživších mladistvých, The Vampire Diaries o bratrech upírech zamilovaných do jedné dívky či Teen Wolf o vlkodlacích. Dle průzkumů se fanouškům Flashe líbí i seriály se zombie tematikou, tedy The Walking Dead či Z Nation.

(Zleva Supernatural, Teen Wolf a Z Nation.)

Z oblasti fantasy by u diváků mohly zabodovat seriály Grimm, The Witcher nebo Stranger Things. Z oblasti sci-fi by naopak mohly zafungovat seriály Dark Angel, Dark Matter, Falling Skies, Terra Nova, Revolution nebo Continuum.

Foto: CW, HBO Max, Amazon, MTV, Syfy


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!