Které postavy kralují statistikám seriálu The Flash?

Které postavy kralují statistikám seriálu The Flash?

18.8.2023 16:00


V průběhu let se v seriálu The Flash objevila spousta postav. Díky tomu jsme si o nich mohli zjistit několik statistik, na které se nyní podíváme.


V průběhu devíti let se v seriálu The Flash objevilo velké množství postav. My jsme do naší databáze zařadili celkem 149 z nich, což je poměrně vysoké číslo. Věříme, že se v naší databázi nachází všechny nejdůležitější, a tak následující statistiky budou vycházet právě z nich. Na začátku článku se zaměříme na to, které postavy se v seriálu objevovaly nejčastěji.

Začněme těmi hlavními. Seriál měl celkem 184 epizod, přičemž v každé z nich vystoupil Barry Allen. Žádná jiná postava se neobjevila ve stejném množství dílů, a tak je Barry v tomto ohledu naprostým unikátem. Kromě toho Barry Allen není jedinou postavou, která se objevila ve všech sériích. Kromě něj byli ve všech řadách přítomni i Iris West, Joe West, Caitlin Snow, David Singh a John Diggle. Na deset nejčastěji se objevujících postav tohoto seriálu se můžete podívat níže.

Pořadí Jméno postavy Počet epizod
1. Barry Allen 184
2. Iris West 176
3. Joe West 158
4. Caitlin Snow 155
5. Cisco Ramon 136
6. Cecile Horton 100
7. Frost 73
8. Allegra Garcia 59
9. Harrison Wells ze Země 2 56
10. falešný Harrison Wells 53

(Barry se nakonec objevil ve všech dílech.)

V případě vedlejších postav bylo už delší dobu jasné, kdo se v této kategorii ujme prvenství. Dlouhou dobu byl nejčastěji se objevující vedlejší postavou David Singh, který své prvenství nakonec udržel. David Singh je zároveň jednou ze dvou vedlejších postav, která se objevila ve všech řadách. Na deset nejčastěji se objevujících vedlejších postav tohoto seriálu se můžete podívat níže.

Pořadí Jméno postavy Počet epizod
1. David Singh 47
2. Gideon 35
3. Daisy Korber 23
4. Kamilla Hwang 23
5. Jesse Wells 21
6. Kristen Kramer 21
7. Henry Allen 16
8. Hunter Zolomon 16
9. Marlize DeVoe 15
10. Zdroj rychlosti 15

(Singh představuje nejčastěji se objevující vedlejší postavu seriálu.)

Celkově se v devíti řadách objevilo 26 postav, které byly titulovány jako hlavní. Naopak zbytek vedlejších postav, které tvoří naši databázi, skončil na čísle 123. Do databáze jsme zároveň zařadili několik postav, které hráli ti stejní herci. Například herec Tom Cavanagh si zahrál sedm různých Wellsů (ve skutečnosti si jich zahrál více, ale ty jsme nezařadili do naší databáze). Za ním jsou herci Danielle Panabaker, Michelle Harrison a John Wesley Shipp, kteří si zahráli celkem tři postavy. Kromě nich si dvojníky zahráli i herci Teddy Sears, Grant Gustin, Robbie Amell, Javicia Leslie, Wentworth Miller a Candice Patton.

Co se týče herců, nejvíce se v seriálu objevilo kanadských, amerických a britských rodáků. Početněji se tu objevili i herci z Německa, Austrálie a Jihoafrické republiky. Zahrál si tu i jeden Kolumbijec (Carlos Valdes), Kostaričan (Andres Soto), Turek (Ennis Esmer) a Zimbabwan (Rick Cosnett). Z hereček si tu pak zahrála jedna Izraelka (Efrat Dor), Brazilka (Morena Baccarin) a Mexičanka (Alexa Barajas).

(Představitel Cisca byl v seriálu jediným zástupcem Kolumbie.)

Překvapily vás některé statistiky? Napadá vás ještě nějaká další statistika ohledně postav, kterou jsme do článku nezahrnuli?

Foto: CW


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!