Sledovanost deváté řady seriálu The Flash

Sledovanost deváté řady seriálu The Flash

7.8.2023 14:00


Poslední řada je už nějakou dobu za námi, tak si ji během léta ještě připomeneme v několika článcích. Po aktualizaci nových postav nastal čas na sledovanost.


Sledovanost seriálu The Flash každý rok pravidelně klesala, jinak tomu nebylo ani v případě poslední série, kterou sledovalo nejmenší množství diváků. Se svým průměrem 500 tisíc diváků se seriál ocitl na svém dnu, protože devátá řada měla horší sledovanost než osmá (600 tisíc diváků), sedmá (830 tisíc diváků), šestá (1,15 milionu diváků), pátá (1,7 milionu diváků), čtvrtá (2,21 milionu diváků), třetí (2,84 milionu diváků), druhá (3,53 milionu diváků) i první (3,68 milionu diváků) série.

Dílem s nejvyšší sledovaností se stal ten devátý s názvem It's My Party and I'll Die If I Want To, ve kterém se vrátil Oliver Queen. Na tuto epizodu se dívalo 540 tisíc diváků. Naopak nejméně diváků se dívalo na jedenáctý díl A New World, Part Two, sledovanost totiž skončila na pouhých 390 tisících divácích. Tento díl se zároveň stal epizodou s nejmenší sledovaností, co se týče tohoto seriálu.

Graf sledovanosti první a poslední série


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!