Armageddon prý není crossoverem aneb co všechno tvůrce prozradil o této události?

Armageddon prý není crossoverem aneb co všechno tvůrce prozradil o této události?

16.11.2021 19:41


Už zítra započne na stanici CW pětiepizodní událost Armageddon, ve které Flash spojí své síly s dalšími hrdiny. Přečtěte si vše podstatné, co o Armageddonu prozradili tvůrce Eric Wallace a herec Grant Gustin.


Tvůrce Eric Wallace byl nedávno vyzpovídán ohledně nadcházející crossoverové události Armageddon, přičemž hned na začátku oznámil, že nejde o žádný velký crossover, kterých jsme se dočkali v posledních několika letech. Prý má tato událost crossoverový nádech, ale o stoprocentní crossover rozhodně nejde. Zároveň ani nemáme čekat to, že se všichni hrdinové setkají na jednom místě. Údajně za to mohou jak protikoronavirová opatření na place, tak i styl vyprávění příběhu.

Co se týče příběhu, o tom jsme se na našem webu již zmiňovali. Každopádně pro připomenutí, na Zemi se objeví mimozemská bytost Despero, která předpoví Flashovi, že zapříčiní Armagedon. Ten se tomu pochopitelně bude snažit zabránit, a tak požádá několik svých spojenců o pomoc. Konkrétně osloví Batwoman (Javicia Leslie), Atoma (Brandon Routh), Black Lightninga (Cress Williams), Sentinel (Chyler Leigh), Miu Queen (Katherine McNamara) a Ryana Choie (Osric Chau). Tvůrce navíc prozradil, že se událost bude odehrávat půl roku po finále sedmé řady.

Zápletka tohoto crossoveru napadla tvůrce už v roce 2017, kdy se věnoval velkému crossoveru Crisis on Earth-X. Zde prý byla jedna scéna, kterou si v hlavě rozvedl do jedné větší zápletky. Nakonec však tento nápad nechal ležet bokem. Když stanice CW rozhodla o pětiepizodní úvodní událost pro osmou řadu Flashe, tvůrce využil této příležitosti k realizaci svého dřívějšího nápadu.

(Flash spojí síly například s Atomem. Foto: CW)

Co se týče výběru hrdinů, kteří stanou po boku Flashe, nešlo o žádný náhodný výběr. Tvůrce vybral ty hrdiny, kteří budou Flashe co nejlépe doplňovat. Konkrétně u Mii Queen se zmínil o tom, že ta má skvělé scény nejenom s Flashem, ale i s Iris. Kromě toho doporučil všem divákům, aby si připomněli epizodu Green Arrow and the Canaries, která byla věnovaná právě této postavě. Bude to prý potřeba.

Dále tvůrce promluvil o úvodní epizodě Armageddon, Part 1, kterou bylo velmi těžké napsat (údajně tvůrce ještě nikdy nenapsal složitější scénář). Bylo to tak kvůli tomu, že šlo nejenom o začátek nové řady, ale zároveň o začátek nové víceepizodní události. Konkrétně v prvním díle nás čeká několik velkých překvapení a můžeme se těšit i na spoustu humoru, jenž sem bylo trefné přidat.

Kromě tvůrce se ke crossoveru vyjádřil i herec Grant Gustin. Ten mluvil konkrétně o spolupráci Flashe a Batwoman, přičemž odhalil, že ti se nebudou doplňovat tak, jak to mnozí čekají. Herec se k tomu nechtěl vyjádřit více, aby něco neprozradil, ale v zásadě zřejmě odkazoval na to, že půjde o vůbec první setkání Barryho a Ryan. Barry dříve spolupracovat s Kate Kane, nyní ale bude muset spolupracovat s jinou Batwoman, což se zřejmě odrazí na jejich vzájemné interakci.

Zdroj článku: EW (první článek, druhý článek)


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!