Letos nás čeká jen pět dílů, pokračování začne až v březnu

Letos nás čeká jen pět dílů, pokračování začne až v březnu

6.11.2021 10:00


Osmá série bude evidentně rozdělena na dvě části o rozdílném počtu epizod. Nejdříve si užijeme crossover, následně si počkáme na pokračování.


Stanice CW odhalila premiéry svých seriálů, kterých se dočkáme v prvních měsících následujícího roku. Zatímco některé seriály začnou hned v lednu, jiné dorazí v pozdějších měsících, a právě mezi ně patří i osmá řada Flashe. Ta sice začne už za necelé dva měsíce, ale následně si dá více jak dvouměsíční pauzu, protože bude pokračovat až v březnu.

Vysílací plán je následující – letos nás čeká jen pět epizod, které budou tvořeny crossoverovou událostí Armageddon. Jakmile bude tento příběh završen 14. prosince, seriál si dá poměrně dlouhou pauzu. Ta bude přerušena až 9. března, kdy se dočkáme šestého dílu. Následující díly přijdou někdy poté, přičemž my aktuálně netušíme, kolik dílů vlastně bude mít osmá řada celkově.

(Letos nás čeká jen crossover. Foto: CW)

Ke změně dojde i ve dni vysílání, zatímco se seriál doposud vysílal z úterý na středu, což bude platit i v případě crossoveru, od března se nové díly budou vysílat ze středy na čtvrtek. Původní vysílací slot získala druhá řada seriálu Superman & Lois, která startuje už na začátku ledna. Právě tento seriál asi bude nyní tahounem celého komiksového univerzu na CW.

Prozatím nemáme ani žádné zprávy o tom, že by osmá série měla být poslední řadou celého seriálu. Pokud to tak nebude, a seriál získá devátou sérii, podaří se mu předehnat svého zakladatele Arrowa, který byl tvořen jen osmi sériemi, a to s tím, že jeho poslední byla navíc zkrácená.

Zdroj článku: SpoilerTV


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře