Jordan Helman říká, že by pátá řada mohla být poslední

Jordan Helman říká, že by pátá řada mohla být poslední

11.8.2021 19:21


Z Hulu přichází překvapivé zprávy. Zatímco nedávno jsme neviděli světlo na konci tunelu, nyní přichází v úvahu, že bychom se s The Handmaid's Tale mohli rozloučit během další sezóny.


Každá stanice a streamovací služba doufá, že se jí podaří svůj královský klenot udržet na obrazovkách co nejdéle. The Handmaid's Tale je zcela jistě nejsledovanějším vlastním seriálem streamovací služby Hulu, takže by jeden řekl, že seriál bude mít ještě hodně pokračování.

S překvapivou informací přišel Jordan Helman, který na Hulu vede vlastní tvorbu. Ten pokládá za důležité uzavřít příběh včas, takže právě teď na Hulu řeší, jestli by nebylo nejlepší příběh ukončit již během páté řady. Zatím se nejedná o definitivní rozhodnutí. Vše je ve fázi diskuzí a rozhodnutí se dozvíme během nadcházejících měsíců.

Pátá řada se ještě stále píše, takže je zde dostatek prostoru pro ukončení seriálu. Hulu vlastní práva i na seriál The Testaments. Jedná se o knižní pokračování od Margaret Atwoodové z roku 2019. Streamovací služba se netají tím, že pracuje na seriálovém zpracování i této knihy, zároveň však dodává, že s novým seriálem nepřijdou, dokud neukončí ten původní.
Mohli bychom se tak dočkat ukončení jednoho seriálu a další rok by Hulu mohlo přijít s novinkou, která nás vezme zpět do Gileádu.

Dočkáme se brzkého konce?

Jak pokračování The Handmaid's Tale vnímáte vy? Je nejvyšší čas seriál ukončit?

Foto: Hulu


Jít na The Handmaid's Tale | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!