Na závěr Příběhu služebnice si pravděpodobně počkáme o něco déle

Na závěr Příběhu služebnice si pravděpodobně počkáme o něco déle

13.3.2023 21:52


Během roku 2022 jsme se v Příběhu služebnice zase posunuli o kousek dál ke konci celého příběhu. Jenomže jak se zdá, Hulu na svém největším hitu začne pracovat až letos v létě.


O Příběhu služebnice teď asi pěkně dlouhou dobu neuslyšíme. Pátá řada skončila v září 2022 a od té doby se pracuje na finálové sérii. Jenomže, jak se zdá, tak přípravy na finále se komplikují.

Celý produkční tým včetně herců by se mohl sejít dohromady až letos v srpnu, což pro nás fanoušky neznačí nic dobrého. Samotné natáčení pak zabírá v průměru okolo půl roku a následují post-produkční práce. Sečteno podrženo. Letos se nové řady určitě nedočkáme.

Na šestou řadu Příběhu služebnice si budeme muset počkat; Foto: Hulu

Pokud natáčení začne okolo srpna letošního roku, mohli bychom se nových epizod dočkat nejdříve ve druhém kvartálu roku 2024, což je poměrně dlouhé čekání.
V případě tohoto seriálu jsme zatím měli jen jednu delší pauzu mezi řadami a to mezi roky 2019 a 2021. Během pandemie nemoci Covid-19 došlo k značným posunům v natáčení a my jsme tak museli čekat o rok déle. Jinak streamovací služba Hulu na svém největším hitu pracovala s velkým nasazením a nabízela nám každý rok novou řadu.

Hulu většinou ani moc neinvestuje do propagace jednotlivých řad a nesnaží se pouštět mezi fanoušky střípky informací, takže to vypadá na dlouhé ticho okolo celého projektu.

Co říkáte na roční přestávku mezi řadami?

Zdroj anotačního obrázku: Hulu


Jít na The Handmaid's Tale | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!