HBO si pojistilo Craiga Mazina na další čtyři roky

HBO si pojistilo Craiga Mazina na další čtyři roky

23.2.2024 19:58


Craig Mazin se uchytil u HBO svým Černobylem a potažmo The Last of Us, na kterém pracuje i spousta jiných talentovaných lidí. Pro HBO se jednalo o projekty s raketovou sledovaností, a proto nabídlo Mazinovi exkluzivní smlouvu.


První série The Last of Us přinesla HBO nečekaně vysoká čísla ve sledovanosti. Jednu epizodu si průměrně pustilo přes 31,8 milionu domácností, což dělá z The Last of Us druhý nejsledovanější debutní projekt stanice. Není divu, že se HBO snaží udržet na svoji půdě tvůrce, kteří si takové úspěchy mohou připisovat na svá konta, a proto se Craig Mazin, který u The Last of Us figuruje jako spolutvůrce, scenárista, režisér a výkonný producent, dočkal exkluzivní smlouvy, která ho s HBO a dceřinou MAX bude spojovat další čtyři roky.

Craig Mazin má s novou smlouvou u HBO našlápnuto. Foto: HBO

Neznamená to, že herní adaptace ze stáje Naughty Dog se dočká dalších čtyř řad, ale do budoucna to poukazuje na potenciální objednávku dalších dílů. Mazin má možnost vyvíjet pro HBO i jiné projekty. Se smlouvou údajně obdržel tučný šek, který se vyšplhal na osm číslic.

Druhá série The Last of Us se natáčí již druhým týdnem a vydání by měla stihnout v roce 2025. Craig Mazin zatím dělal s Bellou Ramsey a novými herci testovací projekce. Svou přítomnost ve Vancouveru už potvrdil i Pedro Pascal. Pořádná výroba by se měla spustit každým dalším dnem.

Zdroj článku: Deadline


Jít na The Last of Us | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře