S02E11: The Rattening

S02E11: The Rattening

CZ 5.4.2017 650 000 43 minut


Quentin a Julia se vydají do podsvětí, aby tam našli její stín, ovšem za cenu toho, že se vzdají knoflíku, který jim umožňuje návrat do Filorie. S pomocí Richarda, jehož duše je v podsvětí, zatímco jeho tělo ovládá Reynard, najdou místo, kde žijí stíny, a podaří se jim ukrást nejen Juliin, ale i ten, který patří Alice. Penny se mezitím učí nová kouzla výměnou za jeho práci pro knihovnu a Elliot se dostane do rozporu s Margo, kterou nechá uvrhnout do vězení.

Režie: James L. Conway

Scénář: Mike Moore

Foto: Syfy


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 1.11.2020 | 22:20:49

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak šli pro clonu a nakonec vzali clonu Alice ale jsem zvědav co to znamena pro Julii, a taky nemělo chybu jak se všichni obyvatele Filorie změnily v krysy a jak nechal Eliot uvěznit Margo a pak ho z Filorie vykopli a taky jsem zvědav na Reynard když ted John odmitl stat při něm.


The Magicians(V zajetí kouzel)

Quentin Coldwater si v mládí vysnil svět plný kouzel, o kterém četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje. A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil. Seriál vychází z knižní trilogie Leva Grossmana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Jade Tailor (Kady Orloff-Diaz), Rick Worthy (Henry Fogg), Summer Bishil (Margo Hanson), Stella Maeve (Julia Wicker), Hale Appleman (Eliot Waugh), Arjun Gupta (William "Penny" Adiyodi), Olivia Taylor Dudley (Alice Quinn), Brittany Curran (Fen), Brían O'Byrne (Mischa Mayakovsky), Jason Ralph (Quentin Coldwater), Esmé Bianco (Jane Chatwin),