The Musketeers

The Musketeers


Seriál nás zavede do 17. stolení a bude se odehrávat v Paříži, kde se nám představí Athos, Porthos, Aramis a D'Artagnan v boji za spravedlnost. Jedná se o hrdiny v pravém slova smyslu, můžete jim vždy věřit a vždy udělají správnou věc a to bez ohledu na vlastní riziku.

Stanice BBC si s myšlenkou seriálu o mušketýrech pohrávala již od roku 2007, kdy měl seriál vyplňovat pauzy mezi jednotlivými sériemi Doctora Who. Nakonec byl seriál oznámen až v roce 2012. Natáčení probíhalo po mnoha lokací v České republice. Původně se počítalo se zahájením vysílání v roce 2013, později došlo k přesunutí na leden 2014.

Za seriálem stojí Adrian Hodges (Survivors, Primeval), který po druhé sérii pozici zanechal scénáristům Simonu Allenovi a Simonu Ashfordovi, hlavním producentem seriálu je Colin Wratten (Inside Men, Waking the Dead). Hudbu pro seriál má na svědomí Murray Gold (Doctor Who) a režie se ujal Toby Haynes (Wallander, Doctor Who, Sherlock), Saul Metzstein, Richard Clark, Andy Hay a Farren Blackburn.

V seriálu se nám představí následující postavy:

Seriál odvysílal tři řady po deseti epizodách, třetí řada se stala tou poslední seriálu.

Thumbnail Play icon


loading…