Co sledovat po seriálu The Walking Dead: World Beyond?

Co sledovat po seriálu The Walking Dead: World Beyond?

8.3.2022 15:00


Vzhledem k tomu, že seriál pochází z univerza The Walking Dead, je jednoznačné, na které seriály byste se měli dívat. Nicméně ve článku vám dáme ještě několik dalších doporučení.


Seriál The Walking Dead: World Beyond se zaměřoval na dění v dobách apokalypsy, a tak je jasné, ze kterých seriálů byste měli vybírat. Pochopitelně byste se však předně měli podívat na seriály z univerza, ze kterého tento projekt pochází. Pokud jste tak z nějakého neznámého důvodu ještě neučinili, rozhodně se podívejte na seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Nově nás letos čeká i seriál Tales of the Walking Dead, který by taktéž neměl uniknout vaší pozornost.

Co však sledovat dál, když už máte za sebou všechny seriály ze světa The Walking Dead? Jako první se nabízí Z Nation, taktéž apokalyptický seriál, ve kterém se nachází spousta zombií. Tento je navíc seriálu podobný tím, že se v něm hlavní hrdinové taktéž snaží vyřešit to, jak ukončit tuto hroznou dobu.


Z podobného soudku můžeme zmínit například kvalitní seriál The Strain, který se sice zaměřoval na potenciální apokalypsu v podobě upířího viru, nicméně atmosférou je World Beyondu velmi podobný. Navíc je tu kvalitní zápletka, solidní obsazení a jasně ukončený příběh.

(Zleva Z Nation, The Strain a The Last Ship.)

Dalším podobně laděným seriálem je například The Last Ship. Zde virus vyhladí většinu populace, přičemž je jen na jedné posádce, aby celou situaci vyřešila. Dále můžeme zmínit i další seriál s upířím virem, tím je V Wars od Netflixu, který sice neměl dlouhého trvání, ale rozhodně stojí za pozornost.

Když se zaměříme na katastrofický žánr, který je tím hlavním pro World Beyond, dále můžeme zmínit například seriály See, The Shannara Chronicles, Revolution, Colony či Zoo. Ve všech případech jde o dramata. Pokud však máte rádi komedie, apokalypsa se řeší i v seriálech You, Me and the Apocalypse či The Last Man on Earth.

Jsou tu nějaké další seriály, které byste doporučili jako náhradu za ukončený seriál The Walking Dead: World Beyond?

Foto: Syfy, FX, TNT


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!