V souvislosti s potitulkovou scénou posledního dílu nás čeká jeden velký příběh

V souvislosti s potitulkovou scénou posledního dílu nás čeká jeden velký příběh

19.12.2021 16:00


Dalo se očekávat, že poslední záběry seriálu World Beyond brzy odvypráví nějaký další velký příběh. Tvůrce sice nespecifikoval jaký, ale rozhodně k tomu něco napověděl.


Potitulková scéna posledního dílu World Beyondu byla v mnoha ohledech přelomová, protože nám nabídla jak nový druh chodců, tak i zcela nové prostředí. I když toho tato scéna odhalila spoustu, tvůrci se k ní i tak nechtějí moc vyjadřovat. Podle všeho bude vše vyřešeno časem, protože právě tato scéna rozjede novou sérii příběhů.

Tvůrce Scott Gimple například nechtěl prozradit, kde se scéna odehrává, zda Francouzi mohou za vypuknutou apokalypsu a kde se dočkáme příběhu, který bude navazovat na tuto scénu. Prozradil k ní prakticky pouze tohle: „Tato scéna se váže spíše k celému univerzu The Walking Dead než jen k World Beyondu. Představuje ale začátek jednoho velkého příběhu, který vám odvyprávíme.“

(Tito „pomalí“ chodci už nepředstavují tu největší hrozbu. Foto: AMC)

Trochu více se o této scéně tvůrce rozpovídal v průběhu pořadu Talking Dead: „Epilog World Beyondu souvisel s minulostí i budoucností celého našeho univerzu. K této scéně se váže jeden velký příběh, a my se nemůžeme dočkat toho, až ho lidem budeme vyprávět. Náš univerz se teprve rozvíjí a vše teprve začíná.“

Těžko říct, jaké plány mají tvůrci, ale doufejme, že na tento příběh nebudeme čekat podobně dlouho jako na filmy s Rickem Grimesem. Ty totiž byly oznámeny už na konci roku 2018, přičemž doposud nepadla jediná zmínka týkající se jejich natáčení.

Zdroje článku: EW, Winter is Coming


Jít na The Walking Dead: World Beyond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!