Ve čtvrté řadě se Ciri konečně dočká pořádného románku

Ve čtvrté řadě se Ciri konečně dočká pořádného románku

3.6.2024 10:00


Pokračování se bude čím dál více soustředit na Ciri, a tak nastal čas se podívat na její romantický život. Dle očekávání bude tato její stránka více probádána v nadcházející sé­rii.


Čtenáři knižní předlohy moc dobře vědí, že se s přibývajícími díly příběh čím dál více zaměřoval na Ciri. Od začátku byl sice ústřední postavou Geralt, nicméně celá série je vlastně ságou o Geraltovi a Ciri, proto v posledních knihách bylo větší zaměření na Ciri. Toho se dočkáme i v seriálu, a proto na povrch vypluly první informace o tom, co na Ciri čeká v seriálu.

V nedávném rozhovoru se herečka Freya Allan rozpovídala o tom, co na Ciri čeká ve čtvrté sérii, a opět potvrdila, že ji čeká velká změna: „V jejím životě dojde k té největší změně. Je to opravdu hodně odlišné, doposud jsem v jejím případě nic takového nenatáčela.“

(Ciri bude mít románek s Mistle. Foto: Netflix)

Jednou ze změn bude jednoznačně její milostný život. V knihách je Ciri bisexuálka, v seriálu tomu nebude jinak. Avšak i když na ni čeká románek, nepůjde o nic příjemného: „Dojde na první zkušenosti s románkem, nicméně to ani tak nelze nazvat, protože nepůjde o dobrý vztah. Ciri se ocitne v tak temné situaci, že nebude příjemné na to koukat.“

Ciri je aktuálně součástí skupiny Potkanů, kde je i Mistle. S ní sice bude mít milostný poměr, nicméně celá potkaní linka je v knižní předloze velmi toxická, tudíž nelze říct, že se s nimi bude mít dobře. Každopádně jsme zvědavi, co všechno se jí stane v seriálu a zda dojde i na ty části, které jsou v knihách.

Zdroj článku: Redanian Intelligence


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!