Hemsworthův vzhled byl připravován déle než rok

Hemsworthův vzhled byl připravován déle než rok

24.5.2024 10:00


Jakmile Netflix zveřejnil první video s Liamem Hemsworthem jako Geraltem, společně s tím se tvůrkyně vyjádřila k tomu, jaké to bylo vytvářet jeho vzhled.


Brzy po startu natáčení se fanouškům podařilo vyfotit herce Liama Hemsworthe přímo na place čtvrté řady Zaklínače, a to pochopitelně v obleku a paruce Geralta z Rivie. Tím byl Netflix zřejmě zaskočen, a tak na to musel co nejdříve odpovědět. Jeho reakce jsme se dočkali před pár dny, když bylo zveřejněno video s novým představitelem Geralta.

Video toho ve výsledku moc neodhaluje. Geralt jde bažinou v doprovodu své věrné Klepny, ale jakmile v dálce uslyší nestvůru, otočí se k ní. Celou dobu je cíleně zabírán zezadu, aby nešlo poznat, kdo ho hraje, ale jakmile se Geralt otočí k příšeře, můžeme vidět, že jde o Liama Hemsworthe.

(Liam Hemsworth je nový Geralt z Rivie. Foto: Netflix; Zdroj EW)

Tvůrkyně Lauren S. Hissrich prozradila, že se Hemsworthův vzhled připravoval celý rok: „Jeho vzhled byl ve vývoji déle než rok, proto jsem nadšená z toho, že vám konečně můžeme odhalit to, jak Liam Hemsworth vypadá jako Geralt z Rivie. Herci a štáb byli ohromeni z toho, s jakým zápalem a energií se Liam pustil první den do natáčení. Strniště, ikonická jizva a prostě všechno! Moc nás natáčení čtvrté řady baví a těšíme se, až se na ni fanoušci vydají s námi.“

Co říkáte na Geraltův nový vzhled? Myslíte, že Liam Hemsworth dobře nahradí Henryho Cavilla?

Zdroj článku: EW


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!