Čtvrtá řada Temného případu se začíná pomalu rýsovat

Čtvrtá řada Temného případu se začíná pomalu rýsovat

25.3.2022 14:13


Ještě to není oficiální, ale tvůrci už pomalu začínají připravovat další sérii Temného případu. Její natáčení by mělo být zahájeno už letos na podzim.


Po úspěšných třech sériích to vypadá na to, že se Temný případ dočká minimálně ještě jednoho příběhu. Oficiální zdroje nic takového prozatím nesdělují, nicméně ty neoficiální hlásí, že tvůrci již vymysleli příběh, který by odvyprávěli v průběhu nadcházející řady. Ta by se měla začít natáčet letos na podzim.

O čtvrté řadě se diskutuje už poměrně dlouho, protože už brzy po konci třetí série bylo naznačeno, že by tvůrci mohli přijít s něčím novým. Další příběh byl zřejmě vymyšlen až nyní, a tak se stanice HBO začíná připravovat na návrat jednoho z jejích velkých hitů.

(V prozatím poslední řadě se hlavní role ujal herec Mahershala Ali. Foto: HBO)

V tuto chvíli víme například to, že by se čtvrtá řada měla jmenovat True Detective: Night Country. Dále si prý jednu z hlavních rolí (pojmenovanou Danvers) zahraje herečka Jodie Foster, která se proslavila především díky roli Clarice Starling ve filmu Mlčení jehňátek. Děj nové řady by měl být zasazen někam na sever, pravděpodobně na Aljašku.

První dvě řady stanice HBO vysílala v letech 2014–2015, třetí série se diváci dočkali na začátku roku 2019. Pokračování nás čeká nejdříve v roce 2023. Opět však upozorňujeme, že nejde o oficiální informace, takže se nakonec může vše změnit.

Zdroj článku: Spoiler TV


Jít na True Detective | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!