Konec třetího Temného případu naznačují popisy epizod

Konec třetího Temného případu naznačují popisy epizod

5.2.2019 10:30


Třetí řada True Detective vstoupila do druhé poloviny. O čem budou čtyři poslední epizody, to velmi obecně naznačují krátké popisy zveřejněné stanicí HBO.


S03E05 If You Have Ghosts

Detektiv Hays se dostane do situace, kterou nemůže vyhrát. A to poté, co se v případě Purcellových objeví nová vodítka. Roland West se snaží skrýt některé důkazy, zatímco právníci požadují nové vyšetřování. Vztah Amelie a Waynea naruší její kniha, kterou o vyšetřování svého muže napsala.

S03E06 Hunters in the Dark

Detektivové Hays a West se znovu vrací k některým nesrovnalostem v případu Purcellových, které zůstaly po letech skryté nebo zapomenuté. A které se týkají i otce Toma Purcella a Lucyina bratrance Dana O'Briena. Ameliinu radost z vydání její knihy naruší hlas z minulosti.

(Vyšetřování, které možná někdy skončí. Foto: HBO)

S03E07 The Final Country

Díky novým důkazům a vodítkům se detektivové Hays a West vydají na stopu muže, který během vyšetřování ztracených Purcellových dětí odešel od policie. Amelie mezitím navštíví nejlepší kamarádku Lucy Purcellové, aby od ní získala informace o tajemném jednookém muži.

S03E08 Now Am Found

Pravda za celým případem ztracených Purcellových dětí je venku. Wayne Hays má ale potíže si vybavit klíčové vzpomínky a těžko už rozeznává, co vlastně je a není skutečné.


Jít na True Detective | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!