Novinky ze světa seriálu The Originals #1

Novinky ze světa seriálu The Originals #1

6.2.2013 15:02


Už před nějakou dobou jsme vás informovali, že se připravuje možný spin-off k Upířím deníkům, který by se zaměřil na představitele Původních upírů, aneb rodinu Mikaelsonových a spol. Teď už na světlo prosáklo i několik novinek z castingů.


A jak by měl seriál vypadat? Podle prvních informací bude jádro opět tvořit ústřední trio – a to Joseph Morgan (Klaus), Daniel Gillies (Elijah) a Phoebe Tonkin (Hayley), kteří se společně objeví už v epizodě The Vampire Diaries vysílané 25. dubna, která by zároveň měla sloužit jako zadní dvířka k spin-offu. Jak je vidět scénáristé se drží zaručeného receptu – dva upíří bratři a dívka – ale na rozdíl od Eleny Hayley není obyčejná středoškolačka, ale vlkodlačice.

Kanadský herec Daniel Gillies se v Denících objevuje už od 2 série a momentálně účinkuje v lékařském drama po boku Michaela Shankse a Erici Durance. Pokud se seriál The Originals skutečně stane skutečností, bude účinkovat v obou seriálech.


Do další možné stálé postavy byla obsazena herečka Daniella Pineda (The Fitzgerald Family Christmas), která ztvární čarodějku Sophie, která částečně přišla o svou moc. Je to sexy vůdkyně, s prořízlou pusou, která mezi svými vrstevníky tiše zasévá semínko revoluce. Na opačné straně ústřední trojice se objeví herec Charles Michael Davis (The Game) jako Marcel.

Děj The Originals

The Originals se soustřeďují kolem původní rodiny upírů, kde se Klaus vrací na nadpřirozené místo v francouzské čtvrti New Orleans – do města, které před stoletími pomohl vybudovat – a znovu se zde shledává se svým bývalým ďábelským chráněncem Marcelem. Podlý, nespoutaný a charismatický Marcel je bývalá pouliční krysa, která teď na nadpřirozeném hřišti New Orleans rozdává rozkazy. Jako moderní upír je krutý a troufalý, schopný dosáhnout svého jak pomocí svého šarmu, tak pomocí své síly. Elijah, který má v plánu pomoct svému sebevražednému bratrovi najít vykoupení, se musí spojit s Marcelovými nepřáteli, aby udržel Klause v pozoru.


Jít na The Vampire Diaries | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!