Zemřela herečka Annie Wersching, mimo jiné matka Damona a Stefana Salvatoreových

Zemřela herečka Annie Wersching, mimo jiné matka Damona a Stefana Salvatoreových

29.1.2023 21:59


V průběhu neděle 29. ledna zemřela herečka Annie Wersching, která se mimo jiné objevila i v seriálu The Vampire Diaries. Bylo jí pouhých 45 let.


Annie Wersching byla americká herečka, která svou kariéru odstartovala roku 2002. V průběhu let získala přes 40 rolí a proslavila se především díky seriálům. V nich sehrála několik výrazných rolí, mimo jiné se objevila i v seriálu The Vampire Diaries, kde ztvárnila Lillian Salvatore, matku ústředního dua bratrů.

Svou kariéru odstartovala epizodní rolí v seriálu Star Trek: Enterprise. Paradoxně právě v tomto sci-fi světě ukončila svou kariéru, protože se roku 2022 věnovala seriálu Star Trek: Picard, kde se objevila v celkem šesti dílech. V průběhu let se proslavila díky rolím v seriálech jako General Hospital, 24, Extant, Timeless, Runaways a Bosch.

Její život skončil 29. ledna 2023, kdy jí bylo pouhých 45 let. Zemřela na rakovinu, která jí byla diagnostikována už roku 2020. Herečka se tento fakt rozhodla tajit před veřejností a plně se věnovala své kariéře, aby si svůj život dostatečně užila až do konce.

Díky které roli znáte tuto herečku nejvíce?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Vampire Diaries | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!