Enzo měl být bratrem Stefana a Damona

Enzo měl být bratrem Stefana a Damona

2.10.2021 11:15


Tým, který stojí za seriálem The Vampire Diaries, prozradil, že měl být Enzo původně jedním z bratrů Salvatorových.


Obsadit někoho do role Enza bylo prý velmi těžké, jelikož se tato postava měla vyvíjet trochu jiným směrem. Původní plán totiž počítal s tím, že je Enzo (Michael Malarkey) třetím z bratrů Salvatorových, tedy bratrem Damona (Ian Somerhalder) a Stefana (Paul Wesley).

„Mělo to tak být, ale pak se to začalo vyvíjet jiným směrem. To, že měl být třetím bratrem, bylo jedním z důvodů, že bylo pro tuto roli obzvláště těžké vybrat toho správného člověka,“ prozradil scenárista Brett Matthews. „Mysleli jsme si, že z něj uděláme Salvatora, takže jsme vybírali opravdu pečlivě,“ doplnil.

(Jak by se asi příběh vyvíjel, kdyby byl Enzo bratrem Damona a Stefana?; Foto: CW)

„Pamatuji se, že jsem se ucházel o roli ‚Eliho‘,“ prozradil Malarkey. Herec si vyzkoušel na konkurzu několik scén. Jednu z nich zkoušel i s Ninou Dobrev jako Katherine Pierce. V této scéně mluvil britským přízvukem, a díky tomu se Julie Plec rozhodla, že je pro roli ten pravý.

Nakonec se však od původního plánu upustilo a Enzo nesdílel svou krev se Salvatorovými. Na několik let se však stal svým způsobem Damonovým bratrem, a navíc jej proměnila Lily (Damonova a Stefanova matka), takže v podstatě i jakýmsi jejich bratrem byl.

Chtěli byste, aby byl Enzo třetím bratrem?

Zdroj: Showbiz Cheat Sheet


Jít na The Vampire Diaries | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!