S01E06: Bar None

S01E06: Bar None

CZ 11.3.2021 1 334 000 42 minut


Když se Geri rozhodne prodat bar, Walkera to naprosto vykolejí. S tolika vzpomínkami spojenými s tímto barem se Walker pokouší Geri přemluvit, aby své rozhodnutí přehodnotila a připomíná jí všechny ty dobré časy, které zde s Emily a Hoytem zažili. Micki zaskočí, když se znenadání ukáže její matka.

Základní info:

Režie: Amyn Kaderali
Scénář: Casey Fisher & Paula Sabbaga

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Genevieve Padalecki (Emily Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Matt Barr (Hoyt Rawlins), Gavin Casalegno (Trevor Strand), Alex Meneses (Adriana Ramirez), Austin Nichols (Clint West), Joe Perez (Carlos Mendoza), Tom Vera (Alex), Marchello Stewart (Muj),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 31.3.2021 | 23:47:56

    Dobry díl, musim řict že ten přitel Stelly se mi od sameho začatku nezamlouval a jsem zvědav co ted Trey bude dělat když zjistil že jeho otce dostal do basy a jinak nemělo chybu jak kapitan James a Liam šli navštivit Hoyta aby jim dal informacen a udajneho vraha Emily a jsem zvědav jestli je do toho Geri nějak zapojena a taky by mě zajimalo proč zatkli Nickiinu mamu.

  • tigy
    tigy 13.3.2021 | 11:46:52

    Dobrá časť, trocha to začína naberať na obrátkach…


Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)