S02E06: Douglas Fir

S02E06: Douglas Fir

CZ 9.12.2021 981 000 43 minut


Micki se svěřuje Treyovi se svou minulostí a oba přemýšlejí, co to znamená pro jejich budoucnost. Po srdceryvném rozhovoru si Micki uvědomuje, že možná nastal čas na novou kapitolu. Walker a Liam odloží neshody a rozhodnou se navzájem si věřit, když jim Denise zadá případ k vyšetření. Bonham se na vánoční večírek oblékne za Santa Clause.

Základní info:

Režie: Steve Robin
Scénář: Bret VandenBos & Brandon Willer

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Tamara Feldman (Denise Davidson-Miller), Dave Annable (Dan Miller), Jalen Thomas Brooks (Colton Davidson), Paula Marshall (Gale Davidson), Bella Samman (Faye), Garrett Kruithof (Boyd McNeil), Jasper Keen (Barry), Dawson Towery (Donner),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • tominotomino
    tominotomino 1.2.2022 | 14:23:43

    Na konci velký doják. Bude mi chybět duo Beau a Flor.


Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Kale Culley (August Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Keegan Allen (Liam Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Genevieve Padalecki (Emily Walker)