Konec seriálu Whiskey Cavalier automaticky neznamená návrat herečky Lauren Cohan do seriálu The Walking Dead

Konec seriálu Whiskey Cavalier automaticky neznamená návrat herečky Lauren Cohan do seriálu The Walking Dead

14.5.2019 17:01


Během několika posledních dní oznámila velká pětka televizních stanic prodloužené a ukončené seriály, které vysílají. Mezi zrušenými seriály se nacházel i Whiskey Cavalier.

Stanice ABC nedávno oznámila, že první řada seriálu Whiskey Cavalier bude pro tuto akční komedii zároveň i poslední sérií. Informujeme vás o tom proto, že hlavní ženskou roli tu hrála herečka Lauren Cohan, která vystupovala v seriálu The Walking Dead jako Maggie.

I když tento seriál nebyl hlavním důvodem jejího odchodu z The Walking Dead, tak fanoušci dění kolem tohoto seriálu bedlivě sledovali, protože tušili, že pokud bude tento projekt ukončen, tak se Cohan vrátí do The Walking Dead, kde si opět zahraje Maggie. Seriál byl sice zrušen, ale k hereččině návratu nemusí nutně dojít.


(Maggie se zatím nevrací. Foto: AMC)

Herečka se v současné době chce věnovat jiným rolím než Maggie, kterou hrála už pěkně dlouho. Stále je však otevřena návratu do tohoto seriálu, nicméně ne nastálo. Tvůrkyně počítá s tím, že by se Maggie jednou vrátila, a proto má pro ni už nyní vymyšlený příběh, který stačí jen sepsat. Se zrušením seriálu Whiskey Cavalier sice bude mít herečka nyní více času, ale rozhodně ho všechen nebude chtít investovat do The Walking Dead.

K tomuto článku přidáváme hereččin příspěvek ze sociálních sítí, kde se loučila s tímto seriálem, který si opravdu zamilovala: „Drazí fanoušci seriálu Whiskey Cavalier, moc mě to s vámi bavilo. Opravdu jsem si užila lásku a podporu, kterou jste nám věnovali. Zároveň chci poděkovat všem hercům a štábu, kteří se podíleli na tomto projektu. Mám vás moc ráda.“

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!