Scott Gimple je i nadále přesvědčený, že seriál The Walking Dead bude mapovat i nekomiksové události

Scott Gimple je i nadále přesvědčený, že seriál The Walking Dead bude mapovat i nekomiksové události

1.8.2020 9:50


Budoucnost seriálu The Walking Dead stojí na poměrně pevných základech. Prakticky se dá říci, že tu s námi bude velmi dlouhou dobu.


Už od čtvrté řady diváci řeší budoucnost seriálu The Walking Dead, protože je tento počin vskutku populární a oblíbený. V té době navíc tvůrci prohlásili, že mají plány až do dvanácté série. Aktuálně se vysílá desátá řada a oficiálně je potvrzená řada jedenáctá, tudíž by se jejich původní plány mohly vyplnit. Avšak to není vše.

Kromě výše uvedených informací tvůrci neustále říkají, že jsou schopni udržet seriál při životě po mnohem delší dobu. Aktuálně to vypadá tak, že veškerá komiksová předloha bude pokryta do konce dvanácté série. Pak už tvůrci nebudou mít žádnou předlohu, protože komiksy skončily, nicméně jsou tu další plány na pokračování, které se však už pochopitelně nebudou držet žádné předlohy.


(Aktuálně se seriál zaměřuje na konflikt s Šeptači. Foto: AMC)

„Vždycky nám šlo o zpracování naší předlohy. Když jsem však četl poslední číslo, tak jsem si řekl, že tohle mi nestačí. Chci vidět z toho světa, ve kterém se to odehrává, více,“ řekl Scott Gimple k budoucnosti seriálového světa The Walking Dead. Ze strany tvůrců je to logický tah, například už seriály Fear the Walking Dead a World Beyond se nedrží žádné komiksové předlohy. Uvidíme tedy, s čím přijdou.

Jak se díváte na budoucnost seriálu vy? Myslíte si, že tvůrci vytvoří dostatečně kvalitní příběh, aby tu s námi seriál mohl být mnohem delší dobu?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!