V Neganově speciálu se měl původně objevit Dwight, jeho představitel však neměl čas na to se tu objevit

V Neganově speciálu se měl původně objevit Dwight, jeho představitel však neměl čas na to se tu objevit

8.4.2021 14:00


Díl věnovaný Neganovi se zaměřoval především na jeho vztah s manželkou Lucille. Nakousnuti tu byli i Spasitelé, ale původně se tu měl objevit jeden velmi oblíbený.


V epizodě Here's Negan jsme se mohli podívat na Neganovy první okamžiky v apokalypse, nicméně těmi překvapivě nebyly ty u Spasitelů, ale ty, které strávil se svou nemocnou manželkou Lucille. Přítomnost Spasitelů tu však byla nakousnuta díky přítomnosti Laury, která mezi ně později patřila. Původně se tu měl však objevit zcela jiný Spasitel.

„Chtěli jsme tu mít někoho, kdo patřil mezi Spasitele. Nemám nic proti Lauře, mám ráda její představitelku, je skvělá a svou roli zahrála fantasticky, ale původně jsme toužili po Dwightovi, a to z logického důvodu, protože právě ten se objevil i v komiksovém čísle věnovaném Neganovu příběhu,“ prozradila tvůrkyně Angela Kang.


(Dwighta jsme se nakonec nedočkali. Foto: AMC)

Dwight se však v epizodě nakonec neobjevil, a to kvůli tomu, že jeho představitel Austin Amelio neměl čas na natáčení. Zrovna se totiž věnoval natáčení seriálu Fear the Walking Dead, které se prodloužilo z důvodu koronavirové pandemie. Jeho přítomnost na place The Walking Dead tudíž byla nereálná.

Proč však tedy byla nakonec vybrána právě Laura? Dle tvůrkyně o tom rozhodly sympatie: „Když tu nemůžeme mít Dwighta, kdo byl další sympatický Spasitel? Většina z nich mezi ně nepatří, ale Laura mi vždycky přišla jako Spasitelka, která jí ve skutečnosti nikdy nebyla. Později se přidala k Alexandrii a byla v ní do doby, než ji zabil Beta.“

Zdroj článku: EW


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!