Druhá série přinese více nadpřirozena

Druhá série přinese více nadpřirozena

28.2.2024 18:30


Představitelka seriálové Wednesday, Jenna Ortega, se opět trochu rozvykládala o připravované druhé sérii netflixovského hitu. Podle ní se na nás chystají nové nadpřirozené elementy a postavy.


Natáčení druhé série se pomalu blíží, a tak už Jenna Ortega měla možnost nahlédnout do scénářů a ví, co Wednesday čeká. A taky jí pomalu dochází, že by se měla začít připravovat. Přece jenom od doby, kdy první sérii dotočila, uplynuly již skoro dva roky. “Myslím, že je na čase, abych začala být více sarkastická, měla bych nakoukat nějaké filmy, abych se dostala do správné nálady. Ale už samotné čtení scénářů byl vzrušující, vidět všechny ty nové postavy, které (do seriálu) přicházejí. Trošku expandujeme do nadpřirozeného světa. Náš seriál má všechny ty vlkodlaky, upíry a da-ta-da. Myslím, že to rozšíříme,” řekla ke scénáři Ortega.

Co to vidí oko mé modravé? (Foto: Netflix)

“V první sérii jsme měli epizody, které vyčnívaly po vizuální stránce, jako ta taneční epizoda, která byla pro některé epická a mně připomínala filmy Hra na vraha nebo Carrie. A každá epizoda z druhé série by měla být podobná,” dodala Ortega s tím, že každá epizoda bude jiná a bude vyčnívat. Druhá série by měla mít osm epizod. Ještě ovšem není jasné, kdy se jí dočkáme, protože natáčení nezačalo.

Zdroj: Screenrant.com


Jít na Wednesday | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!