pan Young

pan Young

Tzi Ma Sezóny 1 2019 - 2019


Kaiův soused a majitel čínského obchodu se smíšeným zbožím.

Pan Young majitel čínského obchodu se smíšeným zbožím a Kaiův soused. Moc se o něm neví, kromě toho, že jsou s Kaiem sousedé a Kai k němu vzhlíží.

Drunken Watermelon:

Pan Young se setká na chodbě v domě s Kaiem a dá mu čínské bylinky, které mu mají pomoci s odchodem z domu a rozjetí vlastního podniku. Později té noci do domu přijde triáda a hledá Kaie. Kai rychle porazí několik jejich pohůnků a poté přijde k zraněnému panu Youngovi. V tu chvíli se v chodě objeví dva nohsledi a hodí na pana Younga nůž. Kai ho v letu chytí. Pan Young se ho zeptá, kdo je a Kai odpoví: „Jsem kuchař.“.

Misspent Youth:

Strýček Six navštíví pana Younga v nemocnici a snaží se od něj zjistit, kdo porazil členy triády. Pan Young mu řekne, že ten plešatý kuchař je zabiják Wu.

Fire Chicken:

Kai se setká s panem Youngem a zeptá se ho, jestli je už v pořádku. Pan Young ho ujistí, že už se mu všechny rány vyléčily. Později řekne Kaiovi, že někoho koho znal, sebrala triáda.

(Pan Young je zachráněn.)

Codladh Sámh:

Kai jde panu Youngovi koupit nějaké jídlo do obchodu. Pan Young pozná, že se Kai hodlá někoho otrávit a zkouší ho přesvědčit, aby to nedělal. Kai mu ale řekne, že musí. Pan Young to sice pochopí, ale řekne Kaiovi, aby ho nechal o samotě.

Ladies' Night:

Jenny se setká s panem Youngem a ten se jí poté, co ji zavolá Tommy z policejní stanice, zeptá, jestli je v pořádku.

Paths Pt. 2:

Pan Young vstoupí do bistra a vidí, jak Kai, Jenny, Tommy a Lu Xin oslavují.

(Pan Young mluví s Kaiem.)

Foto: Netflix
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!