Chystá se návrat starých pardálů Magneta a Xaviera? Patrick Stewart něco nastínil

Chystá se návrat starých pardálů Magneta a Xaviera? Patrick Stewart něco nastínil

16.2.2023 16:43


Ten fan-servise nás jednou všechny zabije. Patrick Stewart po druhém Doctoru Strangeovi má zůstat v pohotovosti pro případné další projekty. Nabízí se tak jeho výskyt ve třetím Deadpoolovi a možná by na to nemusel být sám, neboť by se mohl přidat i sir Ian McKellen.


Patrick Stewart má nyní plné ruce práce s propagačními povinnostmi závěrečné řady seriálu Star Trek: Picard. Novináři se ovšem neptají pouze na tuto novou sezónu, ale i na Stewartovy budoucí projekty, které mohou být opět spojeny se světem Marvel Cinematic Universe. Stewart ve filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness jasně ukázal, že je připraven být k dispozici kdykoliv k návratu.

I když se jednalo o malou roli a v MCU se dříve nebo později dočkáme mladšího Charlese Xaviera, tak se Stewartem může mít studio určité (rozlučkové) plány. Zřejmě v tuto chvíli není nic domluvené, ale Stewart se nechal slyšet, že dostal od Kevina Feigeho rozkaz, aby zůstal v pohotovosti pro případné jakékoliv další projekty. A právě nejbližším projektem je právě Deadpool 3, kde by dávalo smysl, aby se herec objevil.

(Chystá se návrat starých pardálů Magneta a Xaviera? Patrick Stewart něco nastínil. Foto: Disney)

Navíc v novém rozhovoru pro Entertainment Tonight herec nastínil, že on i Ian McKellen nejsou ještě hotoví. Chystá se tak poslední jejich výskyt v určitém filmu? A nenabízí se právě Deadpool 3? Stewart naznačil, že oba herci mají určité plány. V tuto chvíli ale není jisté, zda mluvil o případných komiksových filmech či úplně jiném projektu, který nemá nic společného s komiksovým světem. Pravděpodobnější je ale snad první varianta.

Výhodou je to, že Ian McKellen nedostal žádný rozlučkový film jako Stewart (Logan). Objevit se tedy naposledy v jednom filmu a rozloučit se s námi diváky, než se předá pochodeň mladším hercům, by bylo určitě skvělé. Nyní je to vše na Marvel Studios a režiséru Shawnu Levym. Feige si ale v poslední době nenechá ujít žádný fan-service. Doufejme tedy, že to vyjde.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře