Hugh Jackman nenechal na sebe dlouho čekat a i on zdraví z posilovny

Hugh Jackman nenechal na sebe dlouho čekat a i on zdraví z posilovny

12.2.2023 15:25


Když jeden jde do posilovny, ten druhý musí o to víc. Rivalita mezi Reynoldsem a Jackmanem je všudypřítomná a jeden hecuje druhého. Snad se to samozřejmě zúročí i ve výsledném filmu, kde se zkrátka musíme dočkat jejich vzájemné bitky. A kdo další se možná vrátí?


Ta přátelská rivalita mezi Hughem Jackmanem a Ryanem Reynoldsem je zkrátka úžasná. Důležitý aspekt jejich neustálého pošťuchování je také vzájemná vytrvalost celého sporu. Hoši do sebe nešijí jen kvůli aktuálně připravovanému Deadpoolovi, oni do sebe jeli už posledních pár let, proto jejich rivalita je o to krásnější a uvěřitelnější.

(Hugh Jackman nenechal na sebe dlouho čekat a i on zdraví z posilovny. Foto: Disney)

Ryan Reynolds zahájil svalovou přípravu na svého Deadpoola a poslal v minulém týdnu vzkaz z posilovny. I my jsme tipovali, že Jackman se stoprocentně nenechá zahanbit a něco brzy vymyslí. A taky že jo. Jackman sdílel na svých sociálních sítích fotku z gymu. Samozřejmě si do Reynoldse popíchl, že Ryanovi je pouze šestačtyřicet, zatímco Jackmanovi už to jde hůř, neboť mu bylo již čtyřiapadesát.

Fanoušci jejich vzájemné pozdravy milují. Třetí film Deadpoola má tak obrovský hype a rozhodně by byla škoda ho ve snímku nějakým způsobem nezúročit. Doufejme, že bude stát za to. Navíc se v poslední době proslýchá, že by se ve filmu mohl mihnout i Patrick Stewart jako Profesor X. Prý má rozkaz od Kevina Feige zůstat v pohotovosti, kdyby náhodou.


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře