Hugh Jackman prozrazuje, v jakém období se bude odehrávat Deadpool 3 a nepošlape to odkaz Logana?

Hugh Jackman prozrazuje, v jakém období se bude odehrávat Deadpool 3 a nepošlape to odkaz Logana?

28.12.2022 16:52


Bojíte se, že jsme se s Wolverinem již rozloučili a nyní ho budeme přes složité kličky opět vracet do děje? Tak už se bát nemusíte. Hugh Jackman totiž krásně vysvětlil, jak jeho nový počin nijak nepošpiní film z roku 2017. Konečně máme pořádek v časové ose. Jste spokojeni?


Příběh Wolverina byl skvěle ukončen ve snímku Logan z roku 2017. Tvůrci nás už sice několikrát ubezpečili, že odkaz filmu od Jamese Mangolda nebude nijak pošlapán, někteří fanoušci ale hercům a tvůrcům stále nevěří. Nyní se ke slovu hlásí opět Hugh Jackman, který vše uvedl na pravou míru. A vlastně prozradil i něco nového.

(Hugh Jackman prozrazuje, v jakém období se bude odehrávat Deadpool 3 a nepošlape to odkaz Logana? Foto: Disney)

Dokonce i James Mangold se bál, aby jeho počin nebyl nějak pošpiněn. Jackman nicméně v podcastu pro The Empire prozradil, že film Deadpool 3 se bude odehrávat před událostmi snímku Logan. Cokoliv se tam tedy stane, nejedná se o poslední dobrodružství Logana. To úplně poslední stále zůstává a zůstane u snímku z roku 2017.

Určitě mnoho lidem spadl kámen ze srdce. Samozřejmě to ale nevylučuje tu variantu, že film i tak nakonec může stát za starou belu. Z hlediska časové posloupnosti bychom ale měli být v klidu. Již v minulosti se řešila ta varianta, že ve filmu potkáme Wolverina z jiného vesmíru. Jelikož scénář ke třetímu Deadpoolovi se stále píše, podle nás je tato varianta stále pravděpodobná. Wolverine ale mohl dopadnout i ve vícero vesmírech naprosto stejně jako v Loganovi, což vlastně nevylučuje Jackmanův komentář.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!