Deadpool 3 nás má vzít na cestu mnohovesmírem, údajně nemá chybět ani Fantastická čtyřka

Deadpool 3 nás má vzít na cestu mnohovesmírem, údajně nemá chybět ani Fantastická čtyřka

17.11.2022 17:18


Čekali jste nějaký komorní příběh Deadpoola a jeho parťáka Wolverina? Na to zřejmě můžeme zapomenout. Deadpool se nějakým způsobem musí dostat do našeho vesmíru a cestou by to mohl vzít i přes vesmíry jiných. Ve hře je tak stará Fantastická čtyřka z roku 2005.


V listopadu 2024 se dočkáme třetího dílu Deadpoola, který se podle všeho nebude jednoduše jmenovat Deadpool 3. Alespoň s takovým názvem by údajně nebyl spokojený Hugh Jackman. O příběhu jako takovém bychom neměli nic vědět, ale posledních pár týdnů vyplývá napovrch spoustu zajímavých informací, o kterých se s vámi musíme podělit.

Hned narovinu ale musíme říci, že se nejedná o oficiální informace. Všechny pochází z úplně ne nejspolehlivějšího zdroje, tudíž je berte s rezervou. V případném třetím dílu se nevyhneme mnohovesmíru. Jelikož se ve filmu poznáme (zřejmě s jinou) verzí Wolverina, toto se dalo očekávat. Ryan Reynolds nás má ale údajně vzít na mnohem větší a širší výpravu napříč mnohovesmírem.

(Tohle snad nemůže vyjít, nebo ano? Foto: Disney)

Údajně již mluvil s Kevinem Feigem a snaží se do filmu propašovat co nejvíce postav z Fox-universa X-Menů. Reynolds ale údajně nepřišel s prosítkem jen na postavy mutantů, ale stojí i o původní Fantastickou čtyřku z roku 2005 (připomínáme, že jednu z hlavních rolí ztvárnil i Chris Evans, což by byl vtipný návrat herce zpět do MCU pozn. red.), což je poněkud překvapivé.

Ve filmu bychom se ale neměli dočkat jen velkých návratů starých postav, ale do hry by se měl zapojit i Mobius M. Mobius v podání skvělého Owena Wilsona. Toho všichni známe ze seriálu Loki. Do filmového dění by tak mohla být zapojena celá organizace TVA, čímž by se snad vysvětlilo to náhlé cestování mnohovesmírem. Nesmíme taktéž zapomínat, že Deadpool se zatím nedostal do našeho vesmíru, takže tento příchod nás také teprve čeká.

Přáli byste si vidět takovýto film?

Zdroj: CBR.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!