Domino

Domino

Zazie Beetz Sezóny 1 2018 - 2018


Mladá mutantka, která má velice zvláštní superschopnost – štěstí. Je úplně jedno, co Domino udělá, vždy jí vyjde to, co chce.

Informace

Skutečné jméno: Neena Thurman
Přezdívka: Domino
Druh: mutant
Barva očí: černá
Barva vlasů: černá
Představitelé: Zazie Beetz
Autoři postavy: Fabian Nicieza, Rob Liefeld
Poprvé se objevil v: The New Mutants #98 (1991)
Rok vzniku: 1991

Filmy

Deadpool 2 (2018)

Filmový příběh

Když si Deadpool uvědomí, že na Cablea nestačí, rozhodně se vytvořit svůj vlastní tým superhrdinů. Wade WIlson společně za pomocí Weasela a Dopindera uspořádá casting na superhrdiny. Právě na ten přijde Domino, která všem sdělí, že její superschopnost je přinášet štěstí. Deadpool ji původně nechce vzít do týmu, protože se mu tato schopnost nezdá zajímavá, nakonec si to ale rozmyslí a Domino se stane součástí týmu X-Force.

A Deadpool toho nikdy nelitoval. Na rozdíl od většiny týmu dokáže Domino skvěle přistát s padákem. Když je většina týmu zabita, Domino bojuje po boku Deadpoola s Cablem, aby společnými silami zachránili mladého chlapce v ohrožení. Ten se ale spolčí s Juggernautem, a tak se Cable kupodivu přidá na stranu Deadpoola a Domino a společnými silami se pokusí tuto kráčející zrůdu zastavit. Naštěstí se jim to podaří a od té chvíle je Domino pevnou součástí týmu.