Eric Carter

Eric Carter

Corey Hawkins Sezóny 1 2017 - 2017


Bývalý velitel tajné operace, který měl se svým týmem za úkol eliminovat teroristu Ibrahima Bin-Khalida. Po úspěšném provedení se Eric vrátil domů, ale minulost ho dohnala. Někdo zabíjí Ericovu jednotku a zároveň plánuje teroristický útok na americké půdě.

Eric Carter kdysi pracoval pro svého bratra Isaaca, který je drogovým dealerem ve Washingtonu. Eric u něj poznal Nicole, přítelkyni Isaaca. S tou se ale nečekaně sblížil, začal s ní chodit a následně si ji i vzal. To zaselo hřebík do rakve vztahu mezi Ericem a Carterem. Eric tak následně přestal u svého bratra pracovat.

Poté se Eric rozhodl dělat něco užitečného a tak zkusil štěstí u armády Spojených Států. Stal se jedním z nejmladších velitelů, kteří kdy veleli velice tajnou operaci. Na základě rozkazu mezinárodní ředitelky PTO Rebeccy Ingram se Eric společně se seržantem Benem Grimesem, Stewartem, Philmanem, Colsonem, Geddesem a Jacksonem vydal zlikvidovat teroristu Ibrahima Bin-Khalida. To se posléze povedlo.

Po návratu do Ameriky Eric přestal pracovat pro armádu a užíval si klidného života s Nicole. Americký zrádce ale dal teroristům echo, kdo přesně zlikvidoval Bin-Khalida. Teroristé tak následně začali zabíjet jednoho vojáka po druhém. Nešlo jim ale až tak o ně jako spíš o záhadný USB, který obsahoval spoustu tajných operací a aktivačních kódů všemožných zbraní Ameriky. Nyní je na Ericovi, aby dokázal informace ochránit a zabránit případnému teroristickému ú­toku.