Rebecca Ingram

Rebecca Ingram

Miranda Otto Sezóny 1 2017 - 2017


Bývalá ředitelka PTO, která měla na starosti provedení tajné operace v Yemenu. Vedla tým vojáků ke zlikvidování teroristy Bin-Khalida. I po úspěšném úkolu ale Rebecca nemá klid. Kromě kandidatury svého muže na prezidenta musí řešit aktuální teroristickou hrozbu.

Rebecca Ingram byla kdysi ředitelkou PTO, která měla na starosti naplánování a provedení operace, jejímž cílem bylo zlikvidovat nebezpečného teroristu Ibrahama Bin-Khalida v Yemenu. Tam se seznámila s vedoucím operace v terénu s Ericem Carterem, který společně se seržantem Benen Grimesem, Stewartem, Philmanem, Colsonem, Geddesem a Jacksonem vykonali tuto tajnou operaci.

Rebecca následně opustila post ředitelky PTO a na místo doporučila Keitha Mullinse, který v oddělení provedl několik menších změn. Rebecca se rozhodla svou kariéru odložit a věnovat se senátorovi a zároveň svému manželovi Johnu Donovanovi, který kandiduje na prezidenta Spojených Států. Bohužel i Rebeccu minulost dostihla a vrací se do dění stejně rychle, jak z něj odešla.

Jistý zrádce v amerických řadách informoval teroristy, kdo přesně vykonal exekuci Bin-Khalida. Jeho stoupenci se následně vydali do Ameriky zabít zúčastněné vojáky této operace. To ale není jediná věc, po které teroristé jdou. Jde jim ještě o Bin-Khalidův USB disk, na kterém jsou například aktivační kódy ke zbraním Ameriky. Rebecca se tak vrací do akce, aby zabránila teroristům v napáchání zla.