Nilaa Mizrani

Nilaa Mizrani

Sheila Vand Sezóny 1 2017 - 2017


Nilaa Mizrani je hlavní manažerkou kampaně Johna Donovana. Nilaa je ze Středního východů a díky své údajné podpoře radikálů u mešit se dostane do problémů. Navíc ji Rebecca podezírá, že Nilaa je zrádkyní, která prodala teroristům informace o tajných agentech.

Nilaa Mizrani je hlavní manažerkou senátora Johna Donovana, která usile, aby se John stal dalším prezidentem Spojených států. Nilaa je ze Středního východu, tudíž během kampaně na sebe připoutává velikou pozornost. Henry Donovan, otec Johna, svému synovi sdělí informace, že Nilaa podporovala u mešity radikály. Když si následně John o této skutečnosti s Nilou promluvil, Mizrani vše razantně popřela.

Nilaa se ale dostala následně do dalších problémů. Když lidi od Bin-Khalida zabijí většinu vojáků, kteří se zúčastnili operace na odstranění Ibrahama Bin-Khalida, Rebecce Ingram je jasné, že se v amerických řadách vyskytuje zrádce. Jména vojáků vědělo pouze pár lidí. Rebecca i díky pomoci PTO zjistí, že informace o identitách vojáků byly teroristům odeslány z Nily počítače.

Nilaa je následně zatčena. John Donovan neví, co si má myslet, ale rozhodne se, že Nilaa bude stále jeho manažerkou kampaně, které se zastane před veřejností. Později je odhaleno, že Nilaa zrádcem není, ale informace o vojácích prodal teroristům Henry Donovan, který chce za každou cenu svého syna dostat do Bílého domu. Nilaa Mizrani je tak ve všem nevinně.