Kiefer Sutherland říká, že je plno způsobů, jak naskočit zpět do světa seriálu 24

Kiefer Sutherland říká, že je plno způsobů, jak naskočit zpět do světa seriálu 24

21.3.2023 21:23


Kiefer Sutherland už zase mluví o návratu seriálu 24. Podle jeho slov existuje plno možností, jak přivést seriál zpátky k životu.


Už zase. Kiefer Sutherland opět mění názor a rozpovídal se o možném návratu úspěšné značky 24. Seriál se dočkal celkem osmi řad, následovala dlouhá přestávka a návrat seriálu v roce 2014 v podobě minisérie. Tehdy Kiefer Sutherland prohlásil, že je to naposledy, co ztvárnil Jacka Bauera.

Vedení stanice FOX nikdy nad světem 24 hůl nezlomilo. V roce 2017 se seriál dočkal spin-offu s názvem 24: Legacy. Bohužel nešlo o úspěšné pokračování, seriál byl ukončen po jedné řadě. Tehdy se naposledy uzavřely dveře za universem 24. Samotný příběh Jacka Bauera byl v minisérii ukončen jeho zajetím, což je podle Sutherlanda ideální příležitost, jak naskočit zpět.

Pokračování seriálu by mohlo přivést zcela nové obsazení, které by se vydalo po stopách Jacka Bauera a pokusilo se ho zachránit. Stejně tak Sutherland připouští, že seriál může zcela klidně pokračovat i bez něj. Samotné vedení stanice žádné plány ohledně seriálu nezveřejnilo.

Vrátí se Bauer ještě někdy do akce? Foto: FOX

Kolem Sutherlanda je teď pořádně rušno, protože se blíží premiéra jeho nového seriálu Rabbit Hole na Paramount+. V tomto seriálu se vrátí do role špióna, který chce zachránit svět. Takže je jen možné, že využívá situace, aby upozornil na svůj zájem o pokračování úspěšného seriálu.

Přáli byste si návrat do světa 24?

Zdroj anotačního obrázku: FOX


Jít na 24 | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!