Seznamte se s členy Sargeova týmu

Seznamte se s členy Sargeova týmu

14.5.2019 18:55


Premiéra šesté řady Agentů nám představila novou hrozbu v podobě Sarge, o kterém zatím víme jen to, že vypadá stejně jako minulý ředitel S.H.I.E.L.D.u, Phil Coulson. Nejen, že jsme se seznámili se Sargem, ale i jeho týmem, který se tentokrát ukázal i na společné fotografii.

Seriál nás zatím moc s novými postavami neseznámil a zatím víme jen jediné. Jejich misí je úplné zničení Země. Kým jsou, co chtějí konkrétně udělat a co pro to hodlají udělat, je však záhadou. Tým se skládá z vůdce Sarge, kterého hraje nám známý herec Clark Gregg, poté nejsilnějšího a velmi fyzicky zdatného člena z celého týmu, Jaca (Winston James Francis), Snowflake (Brooke Williams), která je ze všech svých kolegů nejméně předvídatelná, a Pax (Matt O'Leary), nejnovější přírůstek do týmu. Díky fotografii si můžeme udělat lepší obrázek o tom, co nám tyto postavy v šesté řadě nabídnou.

Pokud jde o samotného Sarge, fanoušci si budou muset počkat na to, až seriál záhadu kolem postavy vyřeší svým vlastním tempem. Marvel komiksy v tomhle ohledu moc nápomocny nebudou, zvlášť když se jméno Sarge v žádném z nich dosud neobjevilo. A na rozdíl od Daisy Johnson, která byla představena jako Skye na začátku seriálu, je u Sarge hned jasné a potvrzené, že jeho postava není založena na jediném komiksu, ale inspiraci tvůrci čerpali hned z několika komiksů.

Naléhavé otázky ohledně Sarge a jeho týmu by mohli diváky udržet od přemýšlení nad tím, kdy nebo jestli vůbec bude seriál řešit Thanosovo lusknutí a události filmu Avengers: Endgame, o kterém se v šesté řadě podle nejnovějších informací rozhodně nedočkáme.

Těšíte se, co nám nové postavy předvedou? Zaujali vás v první epizodě?

Foto: ABC


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!