Chloe Bennet poškádlila fanoušky ohledně jejího návratu jako Quake do MCU

Chloe Bennet poškádlila fanoušky ohledně jejího návratu jako Quake do MCU

25.1.2023 16:57


Chloe Bennet, hvězda seriálu Agents of SHIELD, naznačila, že se Quake vrátí do MCU v některém z nadcházejících projektů, ale neprozradila, v jakém filmu nebo seriálu.


V novém tweetu Chloe Bennet silně naznačila, že se QuakeAgents of S.H.I.E.L.D. vrací do MCU poté, co odpověděla na tweet znevažující její herectví a pochybující o tom, že by ji Marvel přivedl zpět.

Charles Murphy:

Říkal jsem to už dříve a budu to říkat, dokud neuvidím něco, co by můj názor změnilo: Nedokážu si představit, že by se Bennet dělila o plátno s takovými talenty, jako jsou Florence Pugh, Hailee Steinfeld nebo Samuel L. Jackson (mohl bych pokračovat). Prostě to není herečka stejného kalibru.

Chloe Bennet:

Hej, chlape, vypadáš jako… podlej ubožák? A taky mám silný pocit, že tvoje tweety se dobře neuležej.

Chloe ve svém tweetu sice nepotvrdila, že by měla v MCU opět hrát Quake, ale oproti jejím předchozím komentářům jde o pozoruhodný posun. Vzhledem k tomu, že Marvel Studios nepotvrdilo, že by Quake v některém z chystaných projektů figurovala, není jasné, kdy a kde by si Chloe Bennet mohla zopakovat svou postavu a mít tak šanci dokázat, že se její pochybovači mýlí. Uvidíme tedy, co nám přinese budoucnost s touto postavou, každopádně je to velmi hezky rozehrané.

Chtěli byste, aby se Chloe vrátila do MCU?


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!