Kdo je vrah: jedna odpověď a příliš mnoho nových otázek

Kdo je vrah: jedna odpověď a příliš mnoho nových otázek

3.8.2016 23:34


V šesté epizodě The Chess Players jsme se dočkali pořádného dramatu a jednoho velkého odhalení. Je však skutečně pravdivé a jaký bude mít na rodinu Hawthorneových vliv?


Je Alisonina kampaň v háji?

Alison se dočkala své nejhorší noční můry. Zvonečkový vrah byl dán policií a médii do souvislosti s její rodinou a ona se tak musela stáhnout spolu s celou rodinou do sídla Hawthorneů. Dá se ještě její kandidatura zachránit? Přece jen může být všechno trochu jinak, jsme teprve v polovině první řady.


Garrett a jeho výlet do temných lesů

Co sledoval Garrett výletem do divočiny? Chtěl se Christině jen svěřit, nebo plánoval něco jiného? A proč ji vůbec začal sledovat? Otázky na tyto odpovědi nejspíše dostaneme v příští epizodě. Je možné, že Christina se Garrettovi za bodnutí omluví, ale má jejich vztah, ať už jakýkoli, ještě šanci?


Thumbnail Play icon

Rozhádané páry

Brady s Tessou se na chvíli udobřili, hasili spolu velký problém. Ale poté, co Brady Tesse ujel a Garrett to odnesl, dá to Tessa svému manželovi nejspíš opět sežrat. Tom si potvrdil, že vztah Alison a Naomi není jen bezvýznamný flirt na zpestření jejich milostného života. Naomi bude o Alison bojovat, ale půjde o to, zda Alison všechno včetně kampaně vzdá a bude chtít být s ní, nebo začne pořádně bojovat a bude chtít mít po svém boku Toma. Mohlo se zdát, že Cam opět Soph podlehne, ale ten našel pevnou půdu pod nohama, alespoň prozatím.

Rodinné vztahy se vyostřují

Celá rodina zatím stála při sobě, ale v tomto díle se nejen díky Tesse začnou trochu rafat. Cam a Tessa se ještě víc sblíží nad společným vzpomínáním, ale jednotliví členové rodiny se začnou vzájemně obviňovat. Jen Tessa je pořád plná naděje a to i ve chvíli, kdy Madeline vyšiluje. Ta má stále vysvětlení na všechno, i když to i jejím dětem začíná lézt na nervy.

Thumbnail Play icon

Byl Zvonečkářem opravdu Mitchell?

Krev na pásku, který byl použit při poslední vraždě, byla Mitchella Hawthornea. Ale byl opravdu vrahem? Nemohla se tam jeho krev dostat jinak? Garrett nejspíš v příštím díle pod tíhnou událostí kápne božskou a sourozencům prozradí, proč vlastně odešel. Jaké máte tipy?

Thumbnail Play icon

Opeřenci, večerka a zvoneček

Přiznejme si, že humor je nedílnou součástí American Gothic a v této epizodě jím tvůrci nešetřili. Prozraďte nám v komentářích, která scéna vás rozesmála nejvíc? Camovo objevování opeřenců v domě, rodinná večeře s „ostatky“ k večeři a následně vyhlášená večerka, či Camovo a Tessino rozjímání nad Garrettem a objeveným zvonečkem?

Perlička na konec

Šestá epizoda The Chess Players nám přinesla scénu z obrazu Thomase Eakinse. Ten obraz namaloval pro svého otce a podepsal se na něj v latině „BENJAMINI. EAKINS. FILIUS. PINXIT. '76“ (Toto namaloval syn Benjamina Eakinse). Eakins se za svou čtyřicetiletou kariéru malíře věnoval hlavně portrétům, kterých nakreslil stovky. Žil ve Filadelfii a mimo malířství také učil, což mu ale komplikovaly jeho mnohačetné sexuální skandály, které mu kazily pověst. Byl fanouškem nových technologií a studoval a vylepšoval možnosti zachycování fotografií v pohybu.

Epizoda VI: Kdo je Zvonečkový vrah?

56%
11%
11%
11%
11%
0%
0%
0%
0%
0%
9 hlasů

Foto: CBS

Která scéna vás v této epizodě nejvíce pobavila?


Jít na American Gothic | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!