Herec Colton Hayes prozradil, že v průběhu sedmé řady nedokázal strpět jednoho svého hereckého kolegu

Herec Colton Hayes prozradil, že v průběhu sedmé řady nedokázal strpět jednoho svého hereckého kolegu

13.6.2022 17:00


Colton Hayes si sice Roye Harpera zahrál v téměř všech řadách seriálu, nicméně v mnoha z nich nevystupoval jako hlavní postava. Nyní herec prozradil, proč odešel ze seriálu v průběhu sedmé řady.


Roy Harper sehrál v seriálu Arrow klíčovou roli, nicméně nikdy jsme ho tu neviděli moc dlouho. Jakmile se přidal k seriálu v průběhu první série, ve druhé a třetí řadě sice patřil mezi hlavní postavy, ale na konci třetí série odešel ze seriálu. Tehdy jeho představitel Colton Haynes uvedl, že to bylo z důvodu psychické zátěže.

Následně se do seriálu několikrát vrátil, ale plnohodnotně se tak stalo až v sedmé řadě. O titul hlavní postavy následně brzy přišel, a to už na konci stejné série, kdy ze seriálu opět odešel. Tehdy za to mohlo vypršení kontraktu, který byl pouze roční. V poslední řadě se sice ještě vrátil, ale to už jen jako vedlejší postava.

(Kvůli komu herec odešel ze seriálu? Foto: CW)

Nyní herec prozradil, že na konci sedmé řady ze seriálu odešel z jiného důvodu: „Když jsem na konci sedmé řady odešel ze seriálu, tehdy se uvádělo to, že to bylo z důvodu konce mé smlouvy. Ve skutečnosti to ale bylo z toho důvodu, že jsem byl tak moc v depresi z jednoho svého hereckého kolegy, kterého jsem nedokázal vystát.“

Herec nespecifikoval herce či herečku, kvůli které se nakonec rozhodl odejít ze seriálu, a proto nedokážeme určit, kdo ho tak moc obtěžoval. Je ale pravděpodobné, že tak činil někdo z nových herců, protože dříve ze seriálu neodešel kvůli nikomu konkrétnímu.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!