John Diggle sestaví v novém seriálu stanice CW superhrdinský tým

John Diggle sestaví v novém seriálu stanice CW superhrdinský tým

14.1.2022 10:00


Stanice CW vyvíjí další seriál, který bude zasazen do jeho světa komiksových seriálů. Hlavní role se tu ujme herec David Ramsey, který jakožto John Diggle vytvoří nový tým superhrdinů.


Herec David Ramsey si skutečně zamiloval komiksové seriály stanice CW, protože v nich vystupuje i po konci seriálu Arrow. Po jeho loňských epizodních roličkách, kdy se objevil ve všech aktuálně vysílaných komiksových seriálech, získává svůj vlastní projekt, ve kterém si opět zahraje Johna Digglea. A toho čeká jedno velké poslání.

Projekt, ve kterém se opět dočkáme Johna Digglea, nese název Justice U, přičemž stanice CW ho popisuje následovně: „Po letech strávených po boku maskovaných hrdinů se John Diggle vydává na svou novou misi. Rekrutuje pět mladých metalidí, kteří zrovna nastoupili na prestižní vysokou školu a nikomu neřekli o svých schopnostech. Dohlédne na jejich vzdělání a vycvičí je tak, aby se z nich stali hrdinové zítřka.“

(Johna čeká role mentora. Foto: CW)

Na seriálu se tajně pracovalo už několik měsíců, přičemž až nyní bylo konečně odhaleno, že se ho dočkáme. Premiéry se dočká někdy v seriálové sezóně 2022/2023 a první epizodu sepíší scenáristé Michael Narducci (The Vampire Diaries) a Zoanne Clack (Grey's Anatomy), kteří zároveň představují hlavní tvůrce projektu. Režie pilotní epizody se ujme samotný David Ramsey a jako tvůrci tu budou dále figurovat Greg Berlanti, Sarah Schechter, David Madden a Geoff Johns.

V tuto chvíli jde o druhý komiksový seriál, který je na stanici CW vyvíjen pro seriálovou sezónu 2022/2023, tím prvním je dříve oznámený projekt Gotham Knights. Doufejme, že se seriál bude přibližovat kvalitě seriálů Superman & Lois a Stargirl, které působí mnohem dospěleji než zbývající komiksové projekty této stanice.

Zdroj článku: THR; Zdroj anotačního obrázku: CW


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!