Tvůrce seriálu Arrow mrzí, že se mu neozvali noví šéfové DCU

Tvůrce seriálu Arrow mrzí, že se mu neozvali noví šéfové DCU

10.3.2023 18:00


Nedávno došlo u Warnerů k velkým změnám, které se týkaly filmového i seriálového světa DC Comics. Tvůrce seriálu Arrow mrzelo, že se na těchto změnách nijak nepodílel.


Peter Safran a James Gunn jsou nyní noví šéfové DC Cinematic Universe. Ti mají v plánu překopat vše, co doposud nefungovalo, a tak intenzivně připravují nové projekty. Marc Guggenheim, tvůrce seriálu Arrow a jeden ze zakladatelů komiksového vesmíru stanice CW, si myslel, že se na této změně bude podílet alespoň minimálně. Bohužel se tak nestalo.

Guggenheim nedávno přiznal, že ho mrzí, že se mu noví hlavouni DCU neozvali: „Stačilo by setkání, konverzace po telefonu nebo i uznání toho, čím vším jsem přispěl do světa DC Comics. Koneckonců jsem na projektech z tohoto vesmíru dřel devět let.“

Tvůrce dále přiznal, že i když ho práce na seriálech bavila, ve výsledku se díky nim nedočkal ničeho nového: „Přestože mě práce pro DC Comics naplňovala, zahrnovala spoustu strastí, výzev a osobních obětí. Nic z toho mi však nepřineslo žádný profesní úspěch. Jednoduše řečeno, komiksový vesmír na stanici CW mi nepřinesl žádné další zakázky, a tak mám pocit, že ta doba na tom strávená byla z hlediska mé profese jen ztraceným časem.“

Guggenheim rozhodně patřil mezi ty nejlepší tvůrce, kteří pracovali na komiksových seriálech stanice CW, a tak rozumíme jeho rozhořčení. Někdo jako on by si od nových hlavounů DCU zasloužil uznání.

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!