Rocket a Groot to řádně rozbalili i v týmovém dobrodružství

Rocket a Groot to řádně rozbalili i v týmovém dobrodružství

19.8.2019 14:44


Oblíbená dvojice ze série Guardians of the Galaxy se po filmovém úspěchu vrhá i na komiksové stránky a v první týmovce, která u nás vychází díky Nakladatelství CREW, vidíme jejich ztřeštěná dobrodružství.


Hodnotí @DarthRevan

Rocket a Groot patří mezi nejoblíbenější komiksové postavy současnosti a tak není divu, že po jejich úspěšných filmových vystoupeních přichází na řadu i nová série sledující spoustu zajímavých příběhů kosmických rozměrů. O scénář knihy Rocket & Groot: Profíci v akci se postaral Skottie Young (Deadpool) a kresbu obstarali Filipe Andrade (Guardians Of The Galaxy Annual), Aaron Conley (Bully Wars), Jay Fosgitt (Dead Duck) a Brett Bean (Captain Marvel).

Groot opouští svůj tým Strážců a vydává se zachránit svého nejlepšího přítele, který zešílel a na jedné planetě vládne jako tyran. Dobrotivý strom však neváhá riskovat svůj život, aby mývala zachránil a nehodlá se zastavit před ničím. Hlavní příběh však doplňují i další menší a vtipné příhody populární dvojice, které parodují populární teenagerskou zábavu Dungeons & Dragons a trochu také snímek Return of the Jedi ze ságy Star Wars.

V komiksu vidíme i Rocketovu temnou stránku. Foto: Marvel Comics

Celkově je Youngovo dílo zábavnou jízdou, hlavní linka však v tomto případě zaostává za více než skvělými doprovodnými příběhy, které srší vtipnými hláškami a úspěšně do světa Strážců na hostování přináší další populární postavy jako Thora Jane Foster či Beta Ray Billa, které jsou v našich zeměpisných končinách stále neznámé. Samozřejmě, že od všech dílů, které jsou obsazeny v této knize nemůžeme čekat nějaké zásadní hlubší a vážnější příběhy, to však od populární vesmírné dvojice ani nečekáme. Youngův třetí příspěvek do světa Strážců tak úspěšně pokračuje na vlně dříve vydaných Rocketových sólovek a úspěšně převádí filmové partnerství v koloběhu zpět na filmové plátno. Prostě nenáročná zábava na nudné deštivé odpoledne. Tak si ji užijte a zkraťte si čekání na Gunnovu filmovou trojku.

75%


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře