Jacob Batalon: Je smutné, že Spider-Man už nemá kamarády

Jacob Batalon: Je smutné, že Spider-Man už nemá kamarády

1.5.2024 15:45


Zatímco většina fanoušků řeší, jaký protivník se Spider-Manovi postaví příště, zapomínáme na úplně jinou otázku – jak to bude s Peterovými kamarády? Parker je teď na vše úplně sám, bez jakékoliv pomoci a bez přátel. A to je samozřejmě jednou z největších výzev čtvrtého filmu.


Závěr pavoučí trilogie v No Way Home byl velice silný, emotivní a také smutný. Spider-Man učinil velkou oběť, aby zachránil mnohovesmír – nikdo si Petera Parkera nyní nepamatuje a náš pavoučí hrdina musí začít úplně od začátku. To platí i pro dva jeho nejlepší kamarády, Michelle Jones a Neda Leedse.

A i když závěr filmu fungoval naprosto perfektně, zaselo to problémy do příštího filmu. Michelle Jones v podání " Zendayi":actor:4084 má v příštím filmu fleka téměř jistého, Jacob Batalon by se ale měl taktéž objevit. Jak ale do filmu zakomponovat dva bývalé kamarády, kteří si nepamatují žádné společné zážitky s Peterem Parkerem? Existují dvě základní cesty, po kterých se tvůrci mohou vydat.

(Jacob Batalon: Je smutné, že Spider-Man už nemá kamarády. Foto: Disney)

První je jednodušší, nicméně by podkopala konec minulého filmu. Peterovi by se nějakým způsobem mohlo podařit zvrátit či upravit kouzlo tak, aby si MJ a Ned na něj vzpomněli. Tím pádem by Parker měl kolem sebe ty nejbližší. Tahle varianta je ale příliš agresivní a neuctivá k předchozímu filmu, tudíž zde by bylo asi lepší, kdyby se ji tvůrci vyhnuli.

Druhá a rozhodně těžší varianta je ta, že se vztahy vybudují znova a úplně od začátku. Takto k tomu přistoupil třeba James Gunn ve" třetích Strážcích Galaxie":https://www.edna.cz/…ie-volume-3/?…, kde se Star-Lord a Gamora poznávali takřka od začátku. Tahle varianta je nejen daleko těžší, ale bolestivá a musí se udělat správně. Nechcete, aby diváci viděli na chlup stejné seznamování a sbližování jako v předchozích dílech.

Herec Jacob Batalon sám v rozhovoru pro Tarot přiznal, že Spider-Man se v životě nachází na velice smutném místě, neboť je zcela bez přátel. O tom, jak by Ned navázal vztah s Peterem, ale herec neví absolutně nic (a možná to ještě ani neví samotní tvůrci, pozn. red.). Batalon ale doufá, že oba kamarádi k sobě opět najdou cestu. A třeba se v dalších dílech Ned zcela odkloní a stane se z něj Hobgoblin.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře