Giancarlo Esposito se konečně přidává k Marvel Cinematic Universe

Giancarlo Esposito se konečně přidává k Marvel Cinematic Universe

5.5.2024 16:07


Když si někdy něco hrozně moc přejete, celý vesmír se spojí, aby vám to splnil. To se možná stalo herci Giancarlu Espositovi, který opravdu usiloval o roli v Marvel Cinematic Universe. A teď se mu to splnilo. Herec je ale zatím tajemný jako hrad v Karpatech a o své roli nic neprozradil.


Tak dlouho se o tom mluvilo, až se to stalo skutečností. Herec Giancarlo Esposito dlouhodobě usiluje o roli v komiksových filmech a dokonce si vyhlédl i svého oblíbence. V dalších filmech by rád ztvárnil Charlese Xaviera. Za jeho lobování ho fanoušci odměnili několika fanouškovskými plakáty, kdy herec sem tam zveřejnil takovýto plakát a usiloval o pozornost studia.

(Giancarlo Esposito se konečně přidává k Marvel Cinematic Universe. Foto: Disney)

Nyní se to konečně povedlo. Herec na panelu během akce CCXP Mexico prozradil, že se objeví v jednom z připravovaných MCU projektů. A bude to prý dříve než později a daná role bude lepší, než si dokážeme sami představit. Esposito se tedy konečně dočkal a nám nezbývá než si zaspekulovat, koho tedy nakonec bude hrát.

Ve hře je stále Xavier a pokud bychom si měli vsadit, tak naše peníze půjdou právě sem. Dříve se ale také spekulovalo, že by v nových pavoučích filmech mohl ztvárnit Normana Osborna / Green Goblina, který by se objevoval napříč MCU filmy. A pak tu samozřejmě máme Fantastickou čtyřku a třeba Doctora Dooma. Těch možností je hned několik.

Na jakou roli by se Giancarlo Esposito hodil? A musí to být (opět) záporák?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!