Tom Holland o miskách vah v pavoučí tahanici

Tom Holland o miskách vah v pavoučí tahanici

28.4.2024 15:26


Nová pavoučí trilogie je sice víceméně jasná, jenže jak ji začít? Studia mají zcela odlišné vize a ještě je tu Tom Holland, který cítí zodpovědnost vůči sérií a navíc si uvědomuje, že překonat třetí díl bude obrovsky těžké. Tom Holland odhaluje své myšlenky ohledně dalšího pokračování.


Kolem čtvrtého Spider-Mana s Tomem Hollandem se stále krouží, že už snad začínáme mít strach o samotný film. Jak to nakonec dopadne? Nechá se Marvel vtáhnout do hry studia Sony a nabídne další cross-over pavoučích mužů? Nebo Marvel uválcuje Sony a přesvědčí ho k válce gangů s Kingpinem? A nebo se snad dočkáme kompromisu?

V tomto ohledu stále není jasno. A tím, že neví obě studia, tak patřičnou nervozitou oplývá i Tom Holland. V rozhovoru pro Deadline přiznal, že neexistuje lehká odpověď, zda dále jako Spider-Man pokračovat. Je to komplikované. Srdce mu automaticky říká ano. Holland chce točit další pavoučí filmy, neboť ty mu zaručily snovou kariéru. A Spider-Manovi dluží svůj život.

(Tom Holland o miskách vah v pavoučí tahanici. Foto: Disney)

Herec si ale uvědomuje, že třetí díl byl svým pojetím a velikostí tak speciální, že překonat něco takového bude ohromně těžké. A dokud si nebudou všichni u stolu jistí, že další příběh je opravdu něco, co stojí za to prozkoumat, tak se do ničeho hrnout nebude. Je to vůbec poprvé v kariéře, kdy se Holland zúčastňuje pre-produkční fáze a u stolu se studii diskutuje, kam by se postava Spider-Mana měla vydat.

Holland vždy nechal námět a scénář na jiných. Nyní ale cítí obrovskou zodpovědnost a k postavě pavoučího muže má po třetím dílu opravdu co říci. Dalším problémem je to, že film stále nemá režiséra. Jon Watts je úplně ze hry, přitom se nyní skloňují tři jména – Justin Lin (Fast Five), Drew Goddard (The Cabin in the Woods) a duo Jonathan Goldstein & John Francis Daley (Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves).

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!